26 Temmuz 2016

Miramak Hiç İşe Yaramayan Bir Alet

Binamızda 10 dan fazla daireye takıldı, 3 ay sonra firmayı aradım, çok ilgili ve naziklerdi ama işe yaramadığına inanamadılar çünkü benden başka şikayet eden yokmuş. İade de önemli değildi sonuçta çok pahalı bir ürün değil ancak kireçli sudan o kadar çok bıkmıştım ki aletin işe yaramaması canımı sıkmıştı, o yüzden bir cevap arayışı ile firmayı aramıştım.

Bulaşık makinem hala kireçli su damlası kalıntısı bırakıyor, su kaynattığım tencere kuruyunca bembeyaz (fotosu var), duşa kabin şu an buzlu cam şeklinde artık temizlemeyi bıraktım, mutfak evyesi sürekli kireçten bembeyaz temizlemekten bıktım. Yani derdim firmanın sorunu çözmesi ya da çözmemesi değil.

Selma 1.066 Okunma

Cevaplar

  • Miramak Temsilcisi17 Ekim 2016

    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Üretim olarak 15 yıl'dır faaliyet göstermekteyiz.Türkiye'de bayilik sistemi ile pazarlama ve ürün satışı gerçekleşmekte olup Kamu kurum ve kuruluşlarında sanayi tesisleri ve fabrikalarda, tarım alanlarında kullanılmakta ,sanal mağaza ve zincir mağaza marketlerde ürünlerimiz satılmaktadır.Müşteri memnuniyeti ve cihazımızın garanti koşulları'nı yerine getirme konusunda çok titiz ve hassas davranmaktayız.Ürünlerimize 6 Ay Koşulsuz iade ,10 yıl cihaz garantisi ve 50 yıl kullanım ömrü garantisini vermekteyiz. Bahse konu şikayet yapılan semt'de 250 adet cihazımız müşterimizin binasında ise 15 adet cihazımız %98 performans ile çalışmaktadır.Müşterimiz Selma Hanım ile kullanım sonrası şikayeti üzerine irtibata geçip kendisi ile randevulaşarak yerinde keşif yapmak istedik ve kendilerine ulaşamadık.Telefonda kendisini dinleyerek keşif,montaj kontrolü ürün değişimi ve para iadesi yapabileceğimiz konusunda bilgilendirdik.Bizlere önemli olmadığını çok fazla bir fiyat ödemediğini söyleyerek evindeki randevu talebini reddetmiştir.Ardından da sitenizde bu şikayeti firmamız ve ürünümüz hakkında ticari itibarımızı ve ürün kalitemiz hakkında haksız yere yorum yaparak şikayetini gerçekleştirmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön