09 Şubat 2015

Minopolis'den Hizmet Alamadık.

Sömestr tatilinde iş yerimden izin alıp çocuklarımı hafta içi Minopolis'e götürdüm. Fakat içeride izdiham sayılabilecek bir kalabalık vardı. Çocuklarım ağlamaya başladılar çıkmak istediklerini söylediler, her atölyenin kapısında 15-20 çocuk ve içeride 25-35 dk arası değişen seanslar vardı. Bu kadar saat bekleyip çocuklar nasıl eğlenceli vakit geçirebilirlerdi ki?

Para iadesi istedim, mümkün olmadığını söylediler. Bizi dışarı çıkarmamak için ilgilendiler fakat, iyi niyetleri de sonuç vermedi. Çocukları serbest resim boyama, Burger King top havuzuna yönlendirdiler. Biz evde de tek başımıza resim yapıyoruz ya da top havuzuna her zaman girebiliyoruz. O kadar para verip meslek atölyelerine giremedik.

Bilge 2.112 Okunma

Cevaplar

  • Minopolis Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Minopolis Dostu, Sömestr döneminde Minopolise aşırı bir ilgi olduğu sizin de işaret ettiğiniz bir gerçek. Bu nedenle operasyonumuz istasyonlarda seans saatlerini bir çizelge ile ilan ediyor. Minopolise gelen her ziyaretçimizin bizim için özel bir değer taşıdığından hareketle belirttiğiniz gibi operasyonumuz tüm konuklarımıza özel ilgi göstermektedir. Girdiğiniz istasyonlarda sizi mutlu edememiş olmaktan büyük üzüntü duyuyoruz. Seans uygulaması yaptığımız tatil gününde 4.5 saatte çocuklarımızın ortalama 8-10 istasyon ziyareti yaptıkları kayıtlarımızda sabittir. Bu bağlamda sizin şikayetiniz dikkatle incelenmektedir. Minopolise yeniden geldiğinizde bizi bu konuda bir hatırlatma yaparsanız, aldığımız tedbirleri sizlerle paylaşmak isteriz. Hassas bir ziyaretçimiz olarak bizi uyardığınız için teşekkür ediyoruz."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön