Minirome.com Siparişlerin Kargoya Verilmemesi!

Didem E. |

Minirone.com firmasından günler önce aynı gün kargo önemli başlığı altında almış olduğum bebek mamaları bir türlü kargoya verilemedi. Sitenin sayfasından sipariş takibi yapılamıyor. Telefonla ulaşmaya çalışıyorum günlerdir, saatlerce aramama rağmen ulaşamıyorum.

Israrlı aramalarım sonucu ulaştığım personel ürün yok ne zaman gelir bilmiyoruz ibaresini şak diye söyleyiveriyor. Peki aynı gün kargoyla satılan ürünler ne oldu? Nasıl bir ticaret ahlakıdır
anlam veremiyorum.

Siteyi araştırmadan yaptığım bu alışverişten çok pişmanım. Herkes aynı dertten mustaripmiş. Ürünlerin iadesini istedim karta iade ne zaman olur, olacak mı acaba çok merak içindeyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Didem E.
    08 Aralık
    20:24

    Minirome denen bu firma telefonla arayıp siparişlerinizi tedarik edemiyoruz iptal edelim mi dediler iptal ettik. Ücret iadesini kartıma yapacaklarını bildirdiler 2 ay oldu Ücret iadesi yapılmadı. Nasıl bir sinir içerisindeyim anlatamam.Ürun yok ortada karttan ücret çekiliyor iade edilmiyor. Nasıl bir firmasınız!! Sizden alışveriş yaptığım kartı kapattırdım bankaya alışveriş için şikayette bulundum ortada alışveriş yok çünkü sizinkisi haksız kazanç elde etmek.