02 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8318478

Mini Cooper Yüksek Basınç Pompası Sorunu

Yaklaşık 4 ay önce severek aldığım 2010 model Mini Cooper aracımda yüksek basınç pompası arızası var. Araştırdığımda hemen hemen bütün Mini Cooper'lar da yaşanan kronik sorun olduğunu gördüm. Yurt dışında bu parçanın 10 yıl garantisi olduğunu ve onarımın yetkili servis tarafından yapıldığını öğrendim. Bu parça aynı zamanda sorun çıkaran bir parça olduğunu gerekli servislere başvurulduğu takdirde değiştirildiğini de öğrendim. Ülkemizde ise 5000 TL civarında bir bedel ödeyerek değişim sağlanacağı söylendi. Hayranlıkla aldığım severek kullandığım aracımdan soğudum resmen. Yetkilisi olan Borusan Oto tarafından gerekli adımları atmasını ve sadece ben değil yaşanan bu mağduriyeti acil gidermesini bekliyorum.

Mehmet Mehmet 17.954 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet07 Mayıs 2017

    Konuyla ilgili beni arayarak bilgilerimi teyit ettiler ve geri dönüş sağlanıcağı bilgisi verildi fakat kimse geri dönmedi konuyla ilgili sıkıntının Mini markasında değil yetkilisi olan Borusan otomotiv de olduğu kanısındayım. Dünyada nereye giderseniz gidin Mini yetkilisi olan bayilerde servis konusunda müşteri memnuniyeti sağlanırken ülkemizde bu böyle değil marka yetkilileri arabasının arkasında değil bunun sonucunda Mini sahipleri araçlarını rutin bakıma bile yetkilisine götürmek istemiyor bırakın kronik sorunları çözmeyi ne diyebilirim ki yazık ülkemin Mini kullanıcılarına yazık.

  • Mini Cooper Temsilcisi02 Mayıs 2017

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla MINI İletişim Merkezi 0850 252 20 20

Ziyaretçi Yorumları