15 Ocak
Yorum Yap
#11454047

Mini Cooper Yüksek Basınç Pompası Arızalandı!

2012 model Mini Cooper S sahibiyim. Aracım dün üniversiteme sınava giderken yolda arızalandı ve motoru durdu. Benim geleceğim için çok önemli olan bir sınava ürettiğiniz araç yüzünden giremedim. Daha sonrasında öğrendiğim üzere aracın yüksek basınç pompası arızalanmış. Bu parça kronik sorunlu olup yurt dışında BMW Group bu parçanın arkasında 10 yıl durmaktaymış ve herhangi bir arıza durumunda 10 yıl içinde bu parçayı ücretsiz bir şekilde değiştiriyormuş ki bu parça kronik problemli arızalanması çok normal.


Ben şimdi bu durumda BMW Türkiye'nin bu parçanın arkasında durmadığını görüyorum gerekli telefon görüşmelerini yaptıktan sonra. Böyle bir parçanın BMW Türkiye'yi batıracağını hiç zannetmiyorum ve BMW Group Almanya'ya yazdığım gibi sizlere durumu bildirmek istedim. En kısa sürede yardımcı olmanızı bekliyor olacağım hala olumlu bir yanıt alamadığım takdirde yasal yollarla bu hakkımı savunmayacağımı üzülerek bildirmek isterim.

Deniz Deniz 3.169 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Mini Cooper Temsilcisi16 Ocak

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, MİNİ İletişim Merkezi 0850 252 20 20

Ziyaretçi Yorumları