26 Nisan 2017
Yorum Yap
#8308638

Mini Cooper 2009 Model S Yüksek Basınç Benzin Pompası (hpfp) Problemi!

Mini Cooper S sahibiyim. Araçta yüksek basınç pompaarızası var. Servis parçanın değişimi için 5000 TL gibi ücret istiyor. Bu parçayla ilgili yaşanan sorun nedeniyle bir çok ülke de servisler tarafından değişim yapılmış ve mağduriyet giderilmiş. Sosyal ağlarda, mini marka araç kullanan insanların oluşturduğu gruplarda bu problemi dile getirdiğimde, servislerin ilgilendiği ve problemin çözüldüğü bilgisine ulaştım.


Hatta görsel olarak da paylaşımlarda bulundular. Burada ki servisler değişim için böyle bir aksiyon çıkılmadığını, bedeli karşılığında arızanın giderileceğini söylüyorlar. Herhangi bir Mini kullanıcısına sorduğunuzda bu problemi yaşadığını dile getirecektir.


Bu kadar sorunlu parça için neden yardımcı olunmuyor? Borusan Oto konuyla ilgilenmeyi düşünüyor mu? Millet dağda, bayırda, kırda sosyalleşiyor, biz Mini sayesinde sanayide sosyalleşiyoruz! Hatta bu hafta mangal yapacağız!

Cihan 12.708 Okunma

Cevaplar

  • Cihan05 Temmuz 2017

    Henüz konuyla ilgili bir çözüm üretilmedi. Parça fiyatının yüksek oluşundan dolayı, ben ve benim gibi aynı problemi yaşayan arkadaşlarımın mağduriyeti devam etmektedir. Dileğimiz en kısa sürede yardımcı olmalarıdır.

  • Mini Cooper Temsilcisi26 Nisan 2017

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, MINI İletişim Merkezi 0850 252 20 20

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler