03 Ocak 2018
Yorum Yap
#9974561

2012 Model Mini Cooper Countryman All4 Yetkili Servis İlgisizliği

Severek kullandığım 2012 model Mini Coopers Countryman All4 sahibiyim. Benimde diğer arkadaşlar gibi kronik yüksek basınç pompaarızası var. Yağ kaçırmaya başladı. Buna ilave olarak kışlık lastikleri değiştirirken bijon şifresi yalama oldu Kocaeli Borusan BMW servisine getirdim bana direk bijon şifresi satmaya kalktılar sökmeleri için rica ettim bir dünya bahane ile bana geri dönüş yaptılar şikayet bulunacağımı söyleyince başka biri yardımcı oldu 10 dakikalık iş 2 saatte zor bitti üstüne 79 TL gibi ücret ödedim. Size soruyorum.


Periyodik bakımlarını düzenli olarak yetkili serviste yaptırmışım benim ayrıcalığım nerede sanayide A firmasına yaptırsam eminim daha memnun olurdum. Bunlarla bitmiyor bakımı yaptırdım yolda motordan garip ses geliyor eve geldim yağ çubuğuna bakayım dedim adamlar 2 çizginin arasında olacak yağ seviyesi üst çizginin üstünü geçmiş tekrar geri döndüm düzelttiler.

Selcuk Selcuk 16.503 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mini Cooper Temsilcisi03 Ocak 2018

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, MINI İletişim Merkezi 0850 252 20 20

Ziyaretçi Yorumları