Mini Cooper Araç Hakkında 20 Gündür Bilgi Verilmedi!

Eyup B. |

2011 Eylül ayında 0 km Mini Cooper s aldığım aracım garanti kapsamında şuanda 7. kez serviste bulunmakta. İlk arızasını mart 2012'de verdi ve 1 yıl içerisinde 7 kez yürüyen akşamıyla ilgili servise giden aracımın değişmesini talep ettim. 20 gündür geri dönüş yapılmıyor. Ben aramaktan usandım fakat hala değerlendirmede deniliyor. Bugün BMW danışman T*** T. aradım ve sonucu öğrenmesini istedim. Kendisi de yaklaşık 2 buçuk saattir Borusan oto yetkililerine ulaşamadığını ve mail atmasına rağmen geri dönülmediğini söyledi. Nasıl bir firma ki kendi içlerinde bile haberleşemiyorlar. Nerede kaldı benim tüketici haklarım. Sanırım hakkımızı devlet yoluyla çözebileceğiz.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyup B.
  01 Mart
  16:24

  1 gun daha gecti. ve goruyorum ki sikayet kaydimi olusturan yetkililer de benim gibi Borusan Oto ile iletisim kuramiyor. 21nci gun. Yine aramadi yetkililer!Ben 81. 000tl ye satin aldigim mini cooper aracimdan hep magdur oldum. son 11 ayda yaklasik 2ay aracim servisinizden cikarip kullanamadim. baska modelde spor araba fiyatlari 50-60bin tl. benim odedigim fark firma kaliteniz ve guvenilirliginizeydi. Fakat goruyorum ki cok yanlis bir karar vermisim. Hala yetkili bir birim tarafindan aranmadim. Sizin musteriniz olmasaydim bukadar uzulmez ve magdur olmazdim. arizali ayipli mal niteligindeki aracimin degistirilmesini istemekte suclu muyum?hukuk bana bu hakki taniyor. hala degerlendirme yapilmasi uzucu.

 • 28 Şubat
  16:25

  Sayın Eyüp,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  MINI İletişim Merkezi
  0850 252 20 20