Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mind Guru Uygulamasını İptal Ettiğim Halde Hesabımdan Para Çekiyor

Elif
17 Haziran 19:33
2.418

"Mindguru ya 12 Mart 2024 tarihinde 3 aylık abone oldum ancak uygulama bana hitap etmediğinden dolayı aynı gün iptal etme talebinde bulundum ancak iptal edemiyorum. Veya iptal oldu mu olmadı mı belli değil. Ancak param çekildi. Herhangi bir 3D Secure uygulaması olmadan paramı çekti. Aboneliğimin iptalini ve paramın İadesini talep ediyorum." aynı durumu ben de yaşadım.

Mind Guru Uygulamasını İptal Ettiğim Halde Hesabımdan Para Çekiyor
20 Haziran 18:23 (Şikayetten 2 gün sonra)

Değerli müşterimiz, Aboneliğinizi iptal etmek yerine hesabınızı silmiş olabilirsiniz. Sizden ricam, https://support. Mindguru. Life/hc/TR/requests/new link üzerinden tıklayarak yaşanan durumu özetlemeniz. Ve sizlerden ricamız şikayet var linkinizi de bizlere iletmeniz olacak. Sürecin hızlı sonuçlanması için tüm detayların paylaşılması önemli. İletişim bilgilerinizi bu siteden görüntüleyemediğimiz için sizinle iletişime çok üzgün olarak geçemiyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm talepleri, büyük bir hassasiyetle değerlendirdiğimizden şüpheniz olmasın. Güzel günler dileriz. Sevgi ve saygılarımızla

Elif
26 Haziran 16:15

Mindguru uygulamasından gelen mailde aboneliğimi iptal ettiklerini, iade yaptıklarını belirtmişler. . Fakat aylar önce iptal ettiğim halde onayım olmadan 5 aydır çekilen paramın tamamını iade etmek yerine dalga geçer gibi sadece "1 aylık" meblağı geri yatırmışlar! Tarafıma geri ödemesi yapılmamış olan 4 ayın, yani uygulama üzerinden çekilen paramın hepsinin iadesinin acilen yapılmasını istiyorum. Hala yapılmadığı takdirde, bu usulsüz işlemlerinin düzeltilmesi için, avukatım aracılığıyla hukuki yoldan işlem başlatacağımı belirtmek isterim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Mindguru Abonelik İptali İçin Yardımcı Olmuyorlar

İpek
19 Temmuz 07:44
469

Mindguru Abonelik İptali İstiyorum

Safiye
18 Temmuz 15:38
510
1

Mindguru Sürekli Para Çekiyor Kartımdan

Tülay
17 Temmuz 22:18
481

Mindguru İptal Ve İade

Tuna
16 Temmuz 00:44
724

Mindguru İptal Edilen Abonelikte Devam Eden Faturalar Ve İade Sorunu

Serap
11 Temmuz 15:44
330
Mindguru İptal Edilen Abonelikte Devam Eden Faturalar Ve İade Sorunu
Benzer Şikayet Yaz