15 Ağustos
#12425879

Mimya.com.tr Evet Sen Kimsin!

6 Ağustos 2019 tarihinde Mimya sitesinden sipariş verdim. 7 Ağustos günü kargo siparişi getirdi. Ödeme talep etti. Ben kredi kartıyla ödeme yaptığımı söylesem de teslim etmeden götürdü. Firmayı arayıp durumu düzeltmelerini istediğimde hem suçlu hem güçlü şirket çalışanı tarafından azar işittim. Karşılaştığım bu durum karşısında şaşırdım. Yüksekten konuşup beni susturmaya çalışanın konuşmasını dinlemeyip telefonu kapattım. Ertesi gün kargo teslim edilmediği için tekrar aradım yine aynı çalışan ile konuştum kendisinin tel kapattığım için egosu zarar görmüş zaten yapılması belli olan işlem ile ilgili bir şey yapmamış laubali tavırlarıyla hakaret ettiğimi küfür ettiğimi iddia ederek bana sen diyemezsin diyerek bana bağırdı telefonu yüzüme kapattı. Olacak iş değil.


Yani sürekli konuşmalarımı hi hi hi hi diyerek aklı sıra dalga geçiyor böyle kaba birine yapamayacağı bir iş verilmesi konuyu buraya getirdi. Kendisinin halkla ilişkilerden alınıp temizlik vb... İşler verilmeli canı durduk yerde ah almak istemiş aldı hayırlı olsun ona ciddiyetsiz, şirketin sahibi gibi ödemeyi yaptığım halde istersem gönderirim istemezsem göndermem tavrıyla hareket etti. Zamanında teslimat yapılmadığı için ürüne ihtiyaç kalmadı. Hemen paramın iade edilmesini istiyorum. Satış yapmak gibi niyetiniz yoksa zorla alacak değiliz vazgeçilmez tasarım ürünleriniz yok. Her yer tekstil herkes tasarımcı her yerde aynı ürünler aynı kalıplar artık dünya markalarından alışveriş yapıyor insanlar yani çok da şey yapmamak lazımdı.


Bu şekilde lanse edilmek önemli değilse zaten gerisi teferruat. Demek ki şikayetlere rağmen aynı tavrı sürdürüyor şirket budur... Dünya tersine döndü paranla rezillik ticaret ahlaki ve üslubu kalmamış bu hakkı buna veren Mimya kaile alıpta şikayetlere cevap bile vermemiş. Tavrını ve tarzını belli etmiş ihtiyaçları yok çünkü 100 TL maliyeti olmayan ürünlere 400 TL fiyat biçip haksız kazanç elde ediyor bu ve benzeri firmalar 10 kişiden alacağı parayı 1 kişiden alıyor helal etmiyoruz bunu bilin inşallah bedelini ödeyeceksiniz ne firmalar geldi geçti eğer para görünce güç gösterisine girerseniz zaten girmişsiniz ilahi adalet garanti.

Nazife Nazife 89 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları