20 Mayıs
Yorum Yap
#10461555

Milliyetemlak.com Gereksiz Masraf

Milliyet Emlak kurumsaldan şikayetçiyim. Semt mahalle seçimi çok kötü. Arama yaparken ya da ilan verirken konum bilgileri karma karışık. 13 aylık abonelik yaptık. Pazarlarken telefonunuz durmayacak kulaklarınız ağrıyacak diyorlardı. Tek bir telefon bile gelmedi. İlanlarımız da dopingli olmasına rağmen. Hiç memnun kalmadık.

Kamil 1.279 Okunma

Cevaplar

 • Kamil24 Mayıs

  Mıllıyet emlak kurumsal aboneligimizi Iptal etmek istiyorum. Tamamen boş gereksiz bir site. Hiçbir işe yaramıyor. Acil Iptal edilmesini istiyorum.

 • Kamil24 Mayıs

  Üyeliğimin iptalini istiyorum. En kısa zamanda.

 • Kamil21 Mayıs

  Hiçbir hizmetinizi kullanmamış olmamıza rağmen %30 cayma bedeli ödemeye zorunda bırakılıyoruz. Siteniz hatalarla dolu. Önce sitenizi düzeltin. Müşteriye sözleşmeyi imzalatıp hiçbir hizmetin arkasında bulunmamakta güzel bir ticari pazarlama olmuş. Her türlü hizmette oluşacak gecikme firmanızı bağlamıyor. Olan hep müşteriye oluyor.

 • Milliyetemlak.com Temsilcisi21 Mayıs

  Merhaba, Üyemiz 21.5.2018 tarihinde aranarak Milliyetemlak.com site kullanımı için destek olunmak istendi,üyemiz kabul etmemiş ve iptal istemiştir. İptal Prosedürü ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.Üyemiz düşünüp değerlendireceğini ve tarafımıza ulaşım sağlayacağını belirtmiştir. Saygılarımızla, Mutlu günler dileriz, Milliyet Emlak

 • Kamil21 Mayıs

  En kısa zamanda üyeliğinizin iptalini istiyoruz.

 • Milliyetemlak.com Temsilcisi21 Mayıs

  Değerli Üyemiz, Hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Milliyetemlak.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikâyet, istek ve önerilerinizi milliyetemlak.com çözüm merkezi sayfamızdan göndererek veya 0850 325 5900 nolu çağrı merkezimizi 09:30-18:30 mesai saatleri içinde arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Mutlu günler dileriz, Milliyet Emlak

Ziyaretçi Yorumları