07 Ocak
#11408791

Yeşilova Ortaokulu Müdürün Öğrencilere Hakaretleri!

Ben Yeşilyuva Ortaokulunda okuyan C** S**. Ben 6/b sınıfında okuyorum. Benim ön kapıdan geçmem gerekse de bana oradan geçmem için izin verilmiyor. Ben müdüre kaç kere gittim ve her seferinde de bana geçemiyor musun dedi. O gün arkadaşlarımla gittiğimde yere paspas alınacak dedi yerler ıslak olduğunda bizim düşmememiz içinmiş. Fakat yerler kuru olduğunda dair açmıyorlar. Müdürümüz H** E**'nin daha önceden bizim sınıftan birkaç kişiyi alıp öğretmenlere onlara hakaret ettiklerine dair zorla dilekçe yazdırmıştı onlara ayrıca bunu bir arkadaşınıza veya öğretmene söylerseniz okuldan atılacaksınız dedi. Müdür ayrıca bana ve arkadaşlarıma bu konuyu söylediğimiz için bize odasından çıkarken özürler demiştir. Müdürün ya okuldan alınmasını ya da ön kapının açılmasını talep ederim. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Ceyda Ceyda 3.669 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ceyda05 Mart

    Ben Ömer Sezgin Yeşilyuva Ortaokulunda 6/* sınıfında okuyan Ce**S**'in velisiyim. Kızım ve sınıfındaki arkadaşlar eğitim gezisine gittiler. Saat 2:30 da gelecekler dendi. Fakat saat 15:30 da geldiler. Bir veli çocuğunun neden daha gelmediğini sordu ve müdür kursa kalmamışsa arabada yoksa ne yapalım biz dedi. Ve bende buna neden böyle bir cevap verdiniz deyince bana çekilin gidin başımdan diye bir tepki verdi. Bunun gereğinin yapılmasını istiyorum.

  • Ceyda21 Ocak

    Lütfen bu müdürü okuldan alın çünkü hakaretlerin git gide artıyor. Lütfen bu müdürü okuldan alın lütfen.

  • Ceyda21 Ocak

    Ben bu dilekçeyi yazdım fakat ben hâlâ bir sonuç göremedim hâlâ müdürümüz herkese bağırıp onlara hakaret ediyor müdürümüzün okulumuzdan alınmasını talep ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler