17 Eylül 2013 #2016050

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Zil Sesleri Çok Rahatsız Edici Boyutta!

Beyoğlu Fındıklı ve Kabataş Ticaret Lisesi , ders girişi ve ders çıkışlarında, bahçede, çok güçlü hoparlörler ile melodi çalıyor. Yıllar önce çevreye rahatsızlık verdiği için yasaklanan mutfak gaz tüpü satan kamyonlara takılan hoparlörlerle yapılan melodiyi andıran, fakat çok daha yüksek desibelde olan bu ses çevrede yaşayanlara yaşama şansı tanımıyor.


Defalarca Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayetlerimizi gönderdiğimiz ve gerekli uyarıyı yaptık demelerine rağmen ses giderek artıyor azalmıyor. Ses o kadar yüksek ki evdeki tv'nin sesini duyamıyoruz, hasta olsak yatamıyoruz, yaşlısı bebeği saat başı alarmda. Okul müdürüyle yapılan görüşmelerde bir sonuç vermiyor.

Bahar 1.225 Okunma

Cevaplar

  • Bahar05 Mart 2014

    Şu an okul devamlı klasik müzik yayını yaparak son ses hiç kesintisiz gürültüye başladı. Anlamak mümkün değil. Kısmalarını yada kapatmalarını söleyince bağırıyorlar telefonu yüzünüze kapatıyorlar. Yardım edecek buna son verecek bir yetkili kurum yok muuuu???

  • Bahar22 Eylül 2013

    Kabataş Ticaret lisesi sizin yayınınızdan önce tek bir telefonla sesi kapatmış ancak Beyoğlu Fındıklı Lisesi Açılan telefona, atılan maiile bizzat gitmeye ve burdaki şikayete rağmen sesi biraz kısmış tam pencereme bakan hoporlerini kaldırmamış başka yöne çevirmemiş, bahçeye verilen sesi kapatmamıştır. Okula gittiğimde çözüm üretmek yerine beni azarlamış bağırmış bişey yapamayız demişlerdir. Sadece bir hoca demekki bir yanlışlık var bir baktıralım demiştir. o zamandan bu zamana ses biraz kısılmakla beraber son bulmamıştır. Okulun yaklaşımı çok rahatsız edici boyutta, uslüp çirkin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön