Milli Eğitim Bakanlığı Direksiyon Sınavı Ertelenmesi

Mehmet Mehmet2 hafta önce

22.11.2020'de yapılacak olan direksiyon sınavımda tüm eğitimlerimi tamamladım ve o tarihte sınava girmeyi bekliyordum yalnız yasaklar nedeniyle iptal edildiği bildirildi ve çok karışık bir şekilde hala değişeceği belirtiliyor. Ben ücretimi yatırmıştım ama geri alamıyorum ve sınava da belirsiz bir tarihe erteleneceği söylendi. 

Eğer 2021 yılına sarkar ise harç ücretime 200 300₺ zam geleceği belirtildi bu konuda şikayetimi dile getirmek istedim. Sınav günümde saat 10.00 ile 20.00 arasında yapılabileceğini düşünüyorum. İptal edilmesi tam bir saçmalık ve her hakkımı kullanarak şikayetlerimi dile getirerek hakkımı arayacağım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Melis 2 hafta önce  

  İnsanlar canının sağlığını düşünüyor siz hala direksiyon sınavı peşindesiniz pes! O sınavlara jüri olarak girenler 40-50 yaşlarında öğretmenler. Ufacık sosyal mesafesiz arabalarda 1 günde 100 öğrencinin sürdüğü arabaya biniyorlar! Siz biner miydiniz?

  Cevapları Gizle (3) arrow
  profile-icon Melis 2 hafta önce  

  Siz ehliyet almayı savunuyorsunuz ben oradaki 100 lira için tüm gün çalışan insanların sağlığını düşüyorum. Konu zaten yoruma gayet kapalı vicdanınızı sorgulayın bence. Ehliyetiniz 1 ay gecikiversin sağlıktan daha mı önemli?

  profile-icon Serkan 2 hafta önce  

  Sizde aynı durumda olsaydınız inanın belki daha fazla tepki gösterirdiniz insanlarda hep bu var ne olursa olsun muhalefet ol ama başına gelince kıyameti kopar sizinde sınavınız iptal olsaydı hanımefendi burda kıyameti koparırdınız

  profile-icon Melis 2 hafta önce  

  Siz Covid'in bu kadar tehlikeli olduğu dönemde 100 tane tanımadığınız insanın arabasına biner misiniz? O öğretmenler Covid olursa yaşlarından dolayı kurtulamayabilirler! Sizin anneniz babanız o sınavlarda jüri olarak çalışsa sizin içiniz rahat olur mu?

 • profile-icon Doğan 2 hafta önce  

  Benimde aynı saat 8.20 de sınavım var ama kesin değil ertelenebilir diyorlar. Alt tarafı bir sınava gideceğiz 1 saat sürmüyor zaten çok mantıksız keyfi gitmiyoruz sonuçta.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Melis 2 hafta önce  

  Sizin için alt tarafı 1 sınav ama o arabanın içine giren hocalar için 1 sınav değil. Sabahtan akşama kadar 100 farklı kişiyle aynı arabaya biniyorlar! Sizin işiniz 5 dakika'da bitiyor olabilir ama onlar sabahtan akşama 8 saat oradalar!

 • profile-icon Aylin 2 hafta önce  

  Benim sınavım da aynı şekilde ertelendi bir çözüme ulaşabildin mi?

 • profile-icon Kübra 2 hafta önce  

  Aslında sağlıklı olan ertelenmesi umarım bu hafta yapılır siz istiyorsnz belli ama sonraki hafayalr ertelensin ben istemiyorum

 • profile-icon Naif 2 hafta önce  

  Direksiyon sınavı ertelendi mı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler