18 Eylül 2013

Milli Eğitim Bakanlığı Okulumuzu Gelip Görmelisiniz!

Ben bir anneyim, İstanbul Beykoz Rüzgarlı bahçede oturan bir anne, Bahattin Özyazıcı İlkokulun'a gelip görmenizi istiyoruz. İstanbul gibi bir yerde okulumuzun durumunu görün ama bizi ne gören nede duyan olur, çünkü biz gecekondu muhitindeyiz. Şu bir gerçek ki Bostancı, Etiler, Kadıköy gibi yerde otursaydık bizim bu çocuklarımız bu fiyaskonun içinde kalmazlardı.

Okulumuzda ne hizmetli, ne bekçi ne de temizlik var. Eğer bizim çocuklarımız hastalanır yada okulda başkaları tarafından başlarına bir şey gelirse sizleri sorumlu tutabilir miyiz çok merak ediyorum? Bizde bu Vatan'ın evladıyız ve bu Vatana evlat yetiştiriyoruz, ödülümüz bu mu olmalı, iyi okulda okutamayacak mıyız çocuklarımızı?

Şükran 143 Okunma

Cevaplar

  • Şükran 18 Eylül 2013

    selam yazacaklarım bitmediginden yeniden yazıyorum müdürümüz sorumsuz ve ailelerle düzgün konuşmayan biri okulumuz çok pis sınıflar berbat yarın biz velileri okulda temizlik için çagırdılar veliler camlara çıkacak ve cam silecek sizce bu nekadar dogru bizlerin güvenligi nerde müdürümüz zaten sürgün olmuş okulumuza bizde istemiyoruz tüm velilerden olmadık paralar istiyor veremiyoruz neden bizle ilglenen birileri çıkmıyor tv lerrde her yerde bulunan tüm büyüklerimiz bizede gelin bizim okulumuzuda görün lütfen yarın saat12. 30 da biz velileri temizlik bekliyor gelinde görün halimizi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön