Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)

33100
(556 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
7.707 Şikayet (Son 1 yıl)
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)
33100
(556 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Lise 9. Sınıf Sınıf Tekrarı

Sezen
13 Haziran 02:30
-

MEB LGS De Tepkilerden Çektiğinden Haksızlık Yapıyor

İbrahim
13 Haziran 01:01
-

MEB Acil Af Getirmeli

Balım
13 Haziran 00:42
47

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 10. Sınıfım Sınıfta Kalıyorum

Pınar
13 Haziran 00:14
1

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sınıf Tekrarı Affı

Emine
12 Haziran 23:52
1
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sınıf Tekrarı Affı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Maaş Yatmıyor Acaba Neden

Timuçin
12 Haziran 23:24
-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Okul Sistemine Değişlikliği Yapılması

Sevgi
12 Haziran 22:57
-
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Okul Sistemine Değişlikliği Yapılması

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Af Devamsızlık Hakkında Öneri

Hacer
12 Haziran 22:43
-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 9. Sınıfta Kalanlara Aff

Alya
12 Haziran 20:44
426

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Şiddet Uygulayan Müdür

Kübra
12 Haziran 20:36
-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 9 Sınıflara Yapılan Haksızlık

Suzan
12 Haziran 19:59
425

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sabit Büyük Bayrak Lisesi Ana Okulu

Osman
12 Haziran 19:01
2
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sabit Büyük Bayrak Lisesi Ana Okulu

MEB'ten Af Bekliyoruz

Birgül
12 Haziran 19:00
264

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Lisede Sınıfta Kalma!

Senaber
12 Haziran 18:04
-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sınıfta Kalmaya Af Gelsin

Seyfettin
12 Haziran 17:48
1.027

MEB İn 9. Sınıflara Yeni Getirdiği Sistem

Yusuf
12 Haziran 17:48
-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Çözüm Aramak İçin Şikayet

Melek
12 Haziran 17:40
-
Toplam 17.559 Şikayet

Marka Profili

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Milli Eğitim Bakanlığı iletişim numarası nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı iletişim numarası 444 0 632’dir.
Milli Eğitim Bakanlığı şikayet ve yorumlarını nereden inceleyebilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı, bakanlığa bağlı birim ve kurumlarla ilgili tüm kullanıcı yorum ve şikayetlerini buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de MEB şikayet ve yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilirsiniz.
Milli Eğitim Bakanlığı duyuruları nereden takip edilir?
“Duyurular” sayfasını ziyaret ederek tüm MEB duyurularını görüntüleyebilirsiniz.
Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Milli Eğitim Bakanlığı hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı; geçmişten günümüze çeşitli isimlerle faaliyetlerini sürdüren bir kurumdur. Cumhuriyet’in ilanından sonra sırasıyla; Maarif Vekâleti, Kültür Bakanlığı, Maarif Vekilliği, Millî Eğitim Bakanlığı, Maarif Vekâleti, Millî Eğitim Bakanlığı, Millî Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı adlarıyla faaliyetlerde bulunmuştur. 1989 yılından günümüze kadar da “Milli Eğitim Bakanlığı” adıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Millî Eğitim Bakanlığı’nın teşkilat yapısı çeşitli yasal düzenlemelerle değişikliklere uğramıştır. MEB’in günümüzdeki yapısı 14.9.2011 tarihinde yürürlüğe giren 652 sayılı Millî Eğitim Bakanlığı’nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile belirlenmiştir. Günümüzde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çok sayıda birim bulunmaktadır. Bu birimlerden bazıları; Öğretmen Yerleştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Personel Genel Müdürlüğü, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü gibi birimlerdir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bu birimler ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili kullanıcıların paylaşmış oldukları çeşitli yorum ve şikayetleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı Görevleri Nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığı görevleri arasında; öğretim kurumlarının öğretmen ve öğrencilerine ait bütün eğitim ve öğretim hizmetlerini planlamak, programlamak, yürütmek, izlemek ve denetim altında bulundurma; okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim ve her çeşit örgün ve yaygın eğitim kurumlarını açmak, yüksek öğretim dışında kalan öğretim kurumlarının diğer bakanlık kurum ve kuruluşlarınca açılmasına izin vermek gibi görevlerdir. Milli Eğitim Bakanlığı bunların yanı sıra; Türk vatandaşlarının yurt dışında yapılacak eğitim ve öğretimi ile ilgili hizmetleri düzenlemek ve yürütmekle de yükümlüdür. Ayrıca okullarda gerçekleşen beden eğitimi, spor ve izcilik eğitimi ile ilgili hizmetleri yürütmek, yüksek öğrenim gençliğinin barınma, beslenme ihtiyaçlarını ve maddi yönden desteklenmelerini sağlamak gibi maddeler de Milli Eğitim Bakanlığı’nın görevleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı atama yükümlülüğünü de yerine getirir. Öğretmenlerin atanması MEB tarafından gerçekleştirilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Kanalları Nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığı görevleri, atama, sınavlar, birimleri ya da diğer konularla ilgili aklınıza takılan soruları sormak ve bilgi almak isterseniz Milli Eğitim Bakanlığı iletişim kanallarını kullanarak kurumla irtibata geçebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı e-posta adresi; kurumsal kullanıcıları için @meb.gov.tr iken; okul kullanıcıları için @meb .k12.tr şeklindedir. MEB iletişim kanalları konuya ve birime göre farklılık göstermektedir. İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için şehrinizde yer alan ilgili birimin iletişim bilgilerini kullanmanız gerekmektedir. Yine öğretmenevleri için de ilgili il ve ilçe bilgisini seçerek aradığınız öğretmenevinin iletişim bilgilerini görüntülemeniz gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlar ve birimlerle ilgili yorum ve şikayetlerinizi dile getirmek isterseniz ise sayfamız üzerinden yorum ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Sayfamız üzerinden ayrıca diğer kullanıcıların yazmış oldukları Milli Eğitim Bakanlığı şikayet ve yorumlarını da görüntüleyebilirsiniz.