Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
2

Millenicom'un Baştan Savma Müşteri Hizmetleri Ve Arıza Kaydı Sorunu

profile
13 Aralık 2022
188

Oturduğumuz yerde altyapı o kadar düzensiz ve kötü şekilde yapılmış ki neredeyse her ay internet kabloları çalınıyor. Arıza kaydı oluşturmamakta ısrar eden Millenicom'da hiç yardımcı olmuyor şahsen. Güya işi hızlandırmaya çalışıp bize yardım sağlayacaklardı. Sürekli yok şu gün bitiyor yok bugün bitiyor deniyor ama hiçbir zaman o 'genel çalışma' bitmiyor tarih sürekli uzatılıp duruyor. Bizi mağdur etmekten bıkmadınız diyelim kendiniz de mi bıkmadınız? Siz düzeltiyorsunuz onlar çalıyor insan bir düzgün uğraşarak yapar da bir daha çalınmasın biz de bir daha uğraşmayalım diye. En acil şekilde çözülmezse bu iş çözülmeden de bırakmayacağım kararlıyım. 

Aylardır internet kullanamıyoruz şu altyapının kötülüğü yüzünden. Çözülmemeye devam ederse her yere şikayet etmeye de devam edeceğim kullandığımız internet firması Millenicom da hiçbir şey yapamıyoruz biz diyor. Ve kullanmadığımız internetin parasını iade istesek de bir takım şeyler söyleyip iade etmemekte ısrar ediyor. Biz bu kadar para veriyoruz bu nasıl hizmet böyle. 

Altyapıyı sağlayan firmayla konuşulup işin hızlandırılması gerektiğini söylemek bu kadar zor olmamalı. 21. yüzyılda herkesin kolayca internete erişimi olmalı. En acil şekilde çözülmesini istiyoruz!

Millenicom Logo
13 Aralık 2022 20:01

Merhaba, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
15 Aralık 2022 11:11

Değerli Müşterimiz Merhaba; Şikayetinize istinaden sistemde kayıtlı iletişim numaranızdan arama sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Konuya ilişkin olarak gün içerisinde tekrar arama yaparak yardımcı olacağız. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
15 Aralık 2022 14:50

Benzer Şikayetler

Millenicom İnternet Fesih İşlemleri

profile
3 gün önce
-

Millenicom 5347886 numaralı Aboneyim 13 Eylül 2023'te internet bağlandı. 4 gün teknik arıza dediler. Bize internet gelmedi. Abone olurken günde 10 kere ararlar şimdi muhatap bulamadık. WhatsApp'dan bilgisayarla yazıştık. 17 Eylül'de 4 gün sonra cayma hakkımı kullandım. E-devletten iptal sürecimi baş...

Millenicom İnterneti İptal Ettiğim Halde Fatura Çıkarıyor

profile
6 gün önce
452

Millenicom interneti 2 ay önce kapattırdım. İnterneti bağlayıp internet vermediler ama hala fatura ödüyorum. Kapattırdığım halde dalga geçiyorlar ve hiçbir şekilde müşteri hizmetleri yok bağlanmıyor. Benim paramı derhal iade edin. Neden tekrar fatura çıkarıp eski kalmış talimatımdan para çekiliyor. ...

1

Millenicom Haksız Ücret Alınması

profile
6 gün önce
326

Kullanmadığım internetin parası istiyorlar. İnterneti kapatmak istedim üst üste arayıp dondurmalık dediler. Çok ısrar ettiler ücretsiz belki kapattırmaktan vazgeçersin dediler. Dondurdum. Ağustos'ta yine de fatura geldi. Ağustos ayına 243 lira ödedim. Defalarca kapattırmak istedim. Ama aradılar kapa...

Millenicom Haksız Ücret Alınması
Millenicom Haksız Ücret Alınması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 18 dk
Benzer Şikayet Yaz