Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Millenicom'dan Çok Rahatsızım, 10 Günde Neler Yaptılar Neler

Abdullah
07 Şubat 01:11
699

5432761 numaralı Millenicom mağduruyum. 10 günde başıma gelenler.

Millenicom'dan eziyet gördüm. Hakkımı helal etmiyorum. Ahirette hakkımı alacağım.

10 günde başıma gelenler:

Evvela; kayıt aşamasında onlardan rahatsız oldum. Başvurumu iptal etmek istedim. Beni belki 50 defa yapay zeka ile arayıp devamlı e devlet onayı istediler.

Aktivasyonu e-devlette onaylamadığım, reddettiğim halde kafalarına göre yaptılar.

Operatör nakil başvurusu yaptığım halde bunu değil, sıfırdan hat bağlama işlemini başlattılar. Ama bunu da bağlamadılar. Çünkü mevcutta eski operatör (Netspeed) devam ediyordu. Bu Millenicom, mevcuttaki Netspeed kaydımı kendi sistemine nakil yapmadığı gibi bana bir bilgi de vermedi. Meğerse Netspeed ile iptal işini ben ayarlayacakmışım. Oysa ben bunu mobil şirketlerdeki numara taşıma gibi zannettiğimden onlardan bekliyordum

Millenicom'dan istifade edelim, dedik. Neyse Netspeed'i iptal ettim. İptal başvurusunu Netspeed'e yaptım, ertesi gün iptali yaptılar. O gün Millenicom internetim gitti. Meğer Millenicom bana hat çekmemiş, Onları aradım, arıza kaydı oluşturdum. Sonradan öğrendim ki arıza kaydı 400 lira ücretle gideriliyormuş. Bunu öğrenince defalarca hem aradım hem de mesaj yazdım arıza değil, hat bağlama işlemi yapılacak, dedim. Ama Millenicom şaşırtmadı, adeta bu parayı bekliyorlar gibi benim düzeltme taleplerimi hiç kale almadı, bir iki gün sonra gelip interneti bağladı, bana 400 lira fatura çıkardı.

Gelen ekip elemanı da beni telefonda bilgilendiriyor: 100 megabit kaydın var, oysa burada, bu hız bozuktur. Devamlı hat kopar, Millenicom'u ara 24 megabite düşür, dedi. Demek bu 100 megabit meselesi de bir balonmuş. Çekmiyorsa ne diye satıyorsunuz!

Hakikaten dediği cıktı. İnternet devamlı kopuyor.

Ben buna kızıp, hattı iptal edeyim dedim. Bu kez bana cayma bedeli çıktı. Oysa taahhütsüz demişlerdi. Meğerse bunda kelime oyunu varmış, evet taahhüt yok ama cayma bedeli var. Ne cayması ise artık, hakkımı helal etmiyorum.

Bir garip SMS mesajı geldi. Taahhüt yok ama 4 ay sonra yeni fiyata geçileceğini bana mesajla yolladılar. 4 ay sonra 2 katına çıkıyor faturam. Şu hale bakın.

Yazıklar olsun, hakkım helal değildir. Zerre kadar hayır görmezler.

Millenicom'dan Çok Rahatsızım, 10 Günde Neler Yaptılar Neler
Millenicom'dan Çok Rahatsızım, 10 Günde Neler Yaptılar Neler

Gelişme
Gelişme

05 Mart 11:09

5432761 numaralı Millenicom mağduruyum.

Millenicom'dan 1 haftalık hizmet aldım. Bana 700 liradan fazla fatura çıkardılar. Hattımı ilkin bağlamadılar. Servis çağırdım, bana arıza kaydı diye 400 lira fatura ettiler. Geldikleri de zaten ilk bağlantı ve de sadece modemime bakıp gittiler. Yazıklar olsun. Çok Şikayetçiyim. Hem 100 MB hızında diye bağlantı kampanyasına başvurdum. Bağlandığı günden itibaren sürekli kopuyordu. Altyapım 25 MB ancak kaldırır, diye öğrendim. Bunu indirelim diye aradığımda bana yeni bir faturalandırma ücretine geçeceğim söylendi. Bunu kabul etmedim hemen hattı iptal ettim. Simdi de görüyorum ki bana 700 lira civarı fatura çıkarmışlar. Helal olmasın. Not: Ekte fatura bilgisi var. Ayrıca evvelki şikayet kaydımı da okuyun. Faturanın iptalini talep ediyorum. Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Ek
profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Millenicom Haksız Fatura Cambazlığı.

İlyas
07 Kasım 2023 13:34
1.855
1

Millenicom Arıza Bahanesiyle 299.90 TL Artı Ücret Aldatması

Muhammed
14 Ekim 2023 18:11
851
Millenicom Arıza Bahanesiyle 299.90 TL Artı Ücret Aldatması
1

Millenicom Yapılmayan İşlem İçin Ücret Talebi

Nurtaç
05 Temmuz 2023 11:57
351
Benzer Şikayet Yaz