Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Millenicom Yapılmayan İşlem İçin Ücret Talebi

Nurtaç
05 Temmuz 2023 11:57
351

Millenicom adlı internet sağlayıcısını kullanıyorum. 2 gün önce hattınızdaki arıza iç tesisatınıza müdahale edilerek çözülmüştür. 169 lira ücret faturanıza yansıtılacaktır şeklinde bir mesaj aldım. Müşteri hizmetlerini aradım ve bir arıza kaydı oluşturmadığını, binanın tesisatına müdahale edildiğine dair kimsenin bilgi vermediğini veya bir evrak vermediğini ilettim. Bina önündeki kutuya müdahale edildiği, bunun tesisata dahil olduğu artı yaşanan yoğunluk sebebiyle bilgi verilmeyip evrak verilmediği söylendi. Bunun mantıklı olmadığını, herhangi bir işlem yapılmamasına rağmen bu şekilde benden ücret talep edemeyeceklerini söyledim. Yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Mantık su yani istedikleri zaman faturaya 170 lira ekleyip tesisata müdahale ettik diyebilirler. Bu internet sağlayıcıyı kullanmak isteyen arkadaşlar pişmanlık yaşamayın. E-devlet üzerinden de şikayet açacağım birazdan.

05 Temmuz 2023 12:01 (Şikayetten 4 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

07 Temmuz 2023 10:36

Merhaba, Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayet çözümlenmiştir. Sorunun çözümü süresince desteğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Nurtaç
07 Temmuz 2023 10:43

Çözülen hiçbir şey yok. Yapılmayan işlem için haksız ücret talebi devam etmektedir. Bilgim olmadan arıza kaydı açılmış bilgim olmadan binama girilmiş bilgim olmadan müdahale yapılmış ve sonucunda bilgi vermeden imza atılmadan evrak verilmeden 170 lira ödeyin deniyor. Yapılan hiçbir işlem yok. Binaya girmek falan yok. Masa başında hadi ücret çıkaralım mantığı. İnternet hattını kapatmak için aradım. Kapatmayın faturayı 2 ay sıralara düşünelim. Hayır kapatmak istiyorum deyince de kapatmıyorlar. 3-7 iş günü içerisinde dönüş olacakmış. Millenicom pişmanlıktır. Tüketicilerin uzak durması menfaatlerine olacaktır.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Millenicom İnternet Bağlantımda Sorun Yaşıyorum.

Baha
22 Temmuz 22:38
523

Millenicom Bağlantı Aşama Sorunu

Yasin
22 Temmuz 15:34
313
Millenicom Bağlantı Aşama Sorunu
1

Millenicom Bağlantı İçin Gelmiyorlar

İbrahim
20 Temmuz 13:17
740
Millenicom Bağlantı İçin Gelmiyorlar

Millenicom Mağduriyeti Yaşıyorum

Kübra
19 Temmuz 17:29
71
Millenicom Mağduriyeti Yaşıyorum

Millenicom İnternet Hizmetiyle Yaşadığım Sorunlar

Vedat
18 Temmuz 18:13
583
Millenicom İnternet Hizmetiyle Yaşadığım Sorunlar
Benzer Şikayet Yaz