Millenicom Upload Karşıya Gönderme Yaptığımda İnternet Pert

Murtaza Murtaza09 Mart 19:09

1 haftadır 1 GB'lık video dosyasını gönderemiyorum, internet hızı 50 MB kadar deniliyor ben 25 MB zar zor görüyorum, upload hızı 3 MB deniliyor ben 1 MB altında hız görüyorum. Bugün komşumun internetini kullandım 1 saat 10 dakikada gönderdi. *Tarafıma modem kaynaklı, dediler modem sıfır aldım. *Kablo dediler komple TT kutusuna kadar kablo çektirdim. *Direk modeme takın. *Farklı bilgisayar deneyin, kablolu takın. *birkaç ayar yaptık biraz kullanın düzelmezse tekrar arayın. Tüm bunlara rağmen sorunum devam ediyor. Bu kadar masrafa rağmen sorun çözülmedi. 

Daha önce de T****'da da aynı sorunu yaşamıştım, port değişikliği ve ctanım gibi bir şeyler yapılmıştı sorun çözülmüştü. İşin daha kötü tarafı upload (karşıya gönderme) başlattığım andan itibaren (site fark etmeksizin, bilgisayar kablolu, kablosuz fark etmeden ) bağlantı müthiş derecede yavaşlıyor, Herhangi bir site açılması açılması neredeyse yarım dakika gibi problem oluyor. Bu problemin çözülmesini talep ediyorum, çözülene kadar fatura edilmemesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Millenicom Logo Millenicom 12 Mart 14:23

Merhaba Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murtaza 14 Mart 11:30  

    Sorunum devam ediyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler