Millenicom Upload Hızı ve Taahhüt Bozma Bedeli

İrfan İrfan05 Temmuz 22:39

Millenicom'dan internet kullanım sürem 3 ay oldu ve müşkil bir sebepten dolayı taahhüdümü bozmam gerekiyordu. 3 ay boyunca kullandığım internet tarifesinin taahhüt bozma bedeli 901 TL olduğunu söylediler. Kullandığım internet paketim: "16 Mbps'e kadar  gerçek sınırsız 250,00 TL yerine 1-27 ay 79,90 TL"

* Taahhüt bozma bedelleri kaç ay kullandıysanız o kullandığınız ayların taahhütsüz bedellerini ödüyorsunuz. 3 ay kullandığım için 250,00-79,90 fiyat farkı kadar her ay taahhüt bozma bedeli diye yansıtıyorlar.

Bu 16mbps internetin fiyatı her yerde üç aşağı beş yukarı aynı nereye gitseniz 120 TL' yi geçmiyorken siz bunu taahhütle 250 TL'ye sunuyorsunuz. Taahhüt edince aslında ben size 2 yıl söz veriyorum garanti müşteriyim. Siz niye bu paketi asıl fiyatımı bana 3 katına veriyorsunuz ki? Garanti müşterilerinizi kendinize gebe bırakıyorsunuz anlaşılan. Taahhüdü bozmamamız için bu yaptığınız insanları yanıltmaktan başka bir şey değil. Bunu bir de başta söylememiz bunu gayet net bir şekilde açıklıyor.

İnternet Upload hızına gelince testte 0.5 çıkıyor. Hiçbir şekilde memnun değilim. 16 MB internet kullanıyorum fakat WhatsApp'tan gerek Instagram'dan fotoğraf video göndermem çok uzun sürdüğü için ben bir şey göndereceğim zaman mobil veriyi açıp kapatıyorum. 30mb'lik video gitmek bilmiyor. Böyle bir şey hayatımda görmedim. Müşteri hizmetlerine dedim 2 3 yapın şunu diye. Normal mobil veri testinde 5 çıkıyor upload hızı. Sizin internetinizde 0.5 10 kat fark ediyor. Müşteri hizmetleri onu yükselmemiz için bir üst paketi satmamız lazım diyor yani 110 TL lik paket satacak aklınca. İnternetinizden hiç memnun değilim. Taahhüdüm bittiği gibi sizden kurtulacağım inşallah.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İrfan 2 hafta önce

Evet teşekkür ederim aradınız fakat bir yararınızı göremedim her zamanki gibi. Değerli vaktinizi ayırıp sorunuma çözüm bulamadığınız için teşekkür ederim.

Millenicom Logo Millenicom 07 Temmuz 14:40

Merhaba, Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz şikayete istinaden sizlere arama sağlandı ,ancak ulaşılamadı .Konuya ilişkin olarak 0 850 333 0 333 numaramız la iletişime geçmeniz durumunda sizlere yardımcı olunacaktır.Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler