sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Millenicom Tarafından Yanıltılmak Üzereyim

Cem Cem16 Temmuz 2019 17:07

Millenicom tarafından yanıltıldım! Bağlayamadıkları internete fatura gönderdiler!

Yaklaşık mayıs sonunda firmayı aradım. Bölgemde boş port olmadığını biliyordum bir ihtimal belki yapabilirler diye umdum. Önce aradığım kisi bölgenizde boş port yok bağlayamayız dedi. Tamam dedim kapattım. Birkaç gün sonra Millenicom tarafından biri aradı size yanlış bilgi verilmiş boş port yok ama bizim port açma yetkimiz var eğer açamazsak hiçbir ücret ödemezsiniz ama biz kesin bağlarız diyerek beni kandırıp üyelik sürecini başlattı. 21 Haziran'da hattınız aktif olmuştur diye SMS geldi modeme gerekli ayarları yaptıktan sonra internet olmadığını fark ettim. Aradığımda henüz üyelik surecinin devam ettiğini beklememi söylediler. Bu şekilde haftalar geçti her hafta aradığımda talebiniz alındı dediler ama internet bağlantısı bugüne kadar gelmedi.

Asıl olay burada başlıyor en sonunda dayanamayıp iptal başvurusu yaptım. İptal ederken de bir sürü yalanlar, önceliğiniz olduğunu belirtelim 2 gün içinde sorununuzu çözelim vs... Dediler bugüne kadar bağlasaydınız dedim ve sureci başlattım. Faks istediler dilekçeyi hazırlayıp faks çekmeye gidecektim ki 8 Temmuz'da fatura çıkarıldığını SMS'ini aldım! 30 lira bağlantı ücreti ve geri kalanı kullanım bedeli olarak 48 TL fatura çıkarmışlar! Hemen teknik destek ekibini aradım neden böyle bir fatura geldi diye sordum hattınız aktif gözüküyor dedi aktifse neden benim evimde internet yok 1 gün bile internet verebilmiş misiniz bana dedim lafı çevirmeye başladılar ve fatura itiraz kaydı bile açmadılar!

Hemen donanım haberden Millenicom elemanına yazdım itiraz kaydını açtı fakat faturanın son ödeme zamanı geliyor bana hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Ben şu an hattımı kapatsam 48 lira haziran faturası 90 lira kalan bağlantı ücreti 15 gün temmuzdan kullanım ücreti toplam 200 liraya yakın fatura göndereceklerini düşünüyorum. Ben hiçbir şekilde Millenicom'dan 1 gün bile hizmet almadım ve bu faturaları ödemek istemiyorum. Bugüne kadar S***, t***, t*** kullandım hiç birinde böyle bir şeyle karşılaşmadım resmen internet bağlayacağız vaadiyle yanıltıldım. Abone numaram: 98614**.

Abone numaram: 986***

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler