Millenicom  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Millenicom Sürekli Kopma Ve Hız Sorunu!

605görüntüleme
Mehmet
Mehmet 01 Aralık 2020 00:53

İnternet bağlı olduğum halde sürekli belirli aralıklarla devamlı şekilde kopma sorunu yaşıyorum ikinci konuya gelecek olursak hız problemi tarifemin içeriği 35 MB gerçek hız yalnız bana gelen 3.0-3.5 MB hız trafiğe yoğunluğa vs her ne sebeple olursa olsun vaat edinilenin 1/10 hızda olmasının bir mantığı bir açıklaması var mı acaba merak ediyorum. Müşteri hizmetleri arıyorum arıza kaydı için hız problemi tıklıyorum sonrasında bana sistem kontrol edilmiştir Herhangi bir hız problemi görülmemiştir diyor. 3 MB hız 35 MB gelmesi gerekirken otomasyon hala sorun yok deyip kapatıyor telefonu. İlgili sorunlarım en kısa sürede çözümlenmez ise ilk yapacağım işlem TurkNet şirketi ile anlaşarak aboneliğimi sizden alıp TurkNet'e taşımak olacaktır.

Gelişme
Gelişme

05 Aralık 2020 20:53

Geçirmişler bugün baktığımda fark ettim 2. Konu ise bu da yetmezmiş gibi son faturamda 34.90 hız yükseltme işlemi yazıyor böyle bir işlemden tarafımın kesinlikle bilgisi ve onayı verilmemiştir kendi götlerinden eklemişler ve müşteri hizmetlerini aradım direk ne yazık kı her zaman gibi bağlanmak mümkün olmadı sonunda müşteri hizmetleri yetkilisine çağrıyı aktardı 8 dakika bekledim sonunda müzik sesi gitti 2 dakika boş ses bekledim 10 dakika sonunda karşı taraftan sesler geliyor ama temsilci konuşmuyor sadece dinliyor resmen bizi keriz yerine koyup fark etmesek bizi götürecekler

Mehmet
Mehmet05 Aralık 2020 20:58

(Sözleşmede yazan fiyat 79.90 ilk 4 ay böyle ondan sonra 89.90 dan) gelişme yazan kısım buradan başlıyor

Millenicom Logo
Millenicom18 Aralık 2020 10:30

Merhaba Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konunun çözümlenebilmesi için gerekli işlemler yapılmış olup konunun takibimizde olduğuna dair yapmış olduğumuz görüşmede size gerekli bilgiler aktarılmıştır. En kısa sürede sorunu çözümleyerek bilgi vereceğiz. Yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu belirtir, sağlıklı günler dileriz.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler