Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Millenicom Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum

profile
30 Mayıs
881

Millenicom üyelik iptali yapılmıyor üyelik iptali istiyorum ama bununla ilgili bir birim yok müşteri temsilcisine bağlanmıyor kesinlikle. WhatsApp ® ® ta sadece robotla muhatap olunuyor ve çözüm de yok. Lütfen iptali gerçekleştirin insanları mağdur etmeyin. Abone no9617770

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 19 dk
Millenicom Logo
30 Mayıs 00:11

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
30 Mayıs 10:32

Merhaba, Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayet çözümlenmiştir. Sorunun çözümü süresince desteğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

Millenicom İnternet Aboneliği İptali

profile
3 gün önce
-

Millenicom aboneliğimi iptal etmek istiyorum bir muhatap bulamıyorum acilen internet aboneliğimi feshedin başka bir ile taşınacağım Aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum çok kolay abonelik iptal olmuyor taşınacağım.

Millenicom İnternetim Çekmiyor Ve Muhatap Bulamıyorum.

profile
3 gün önce
-

Millenicom internetini kullanmaya başladığım süreçten itibaren sürekli olarak kopma yaşıyorum ve her kopma da düzelmesi için müşteri hizmetlerine bağlanıyordum ve sorun çözülüyordu ancak son 2 gündür her aradığımda müşter hizmetlerine bağlanmadan bölgeniz de çalışma var ve 18 Ekimde bitecek denilip ...

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Ulaşamama Sorunu

profile
3 gün önce
-

İptal etmek istiyorum. Bir türlü müşteri hizmetlerine bağlamıyor hiçbir şekilde çalışana ulaşılamıyor. Nasıl kurtulacağımı bilemiyorum, BİMER'e şikayet edeceğim 5213931 numaralı kurbanım, bilen Allah için yazsın, e-devletten iptal etmeye çalıştım. Orada da dijital imza gerekiyormuş, hiçbir kurumda b...

Millenicom İnternetim Kesiliyor!

profile
3 gün önce
36

Millenicom internetime sahibim. 5 gündür internetim kesiliyor ve bu saatte tamamen gitti. Hiçbir şekilde sorun çözülmedi ve hala devam etmekte. Teknik bilgiye sahip hiç kimseye ulaşamıyorum. Darıca/Kocaeli Nenehatun Mahallesi Gıpta Sokak'ta oturuyorum. Yardımcı olamıyorlar.

Millenicom Nakil ve Kurulum Yapılmadı

profile
3 gün önce
60

Evde kurulumlu nakil talep ettim. Nakil yapıldı. Mesajı geldi fakat kurulum için gelen olmadı ilgili firmayla da muhatap bulamıyorum. Şimdi de arıza kaydı alındı mesajı geliyor. Faturama hem kurulum hem nakil bir de arıza ücreti yansıtacaklar sanırım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 19 dk
Benzer Şikayet Yaz