01 Mayıs 2013 #1773455

Milleni.com Müşteri Temsilcisi Benimle Resmen Dalga Geçti!

Günlük fırsat veren siteler üzerinden Doping.com.tr servis sağlayıcı firma, bir internet kampanyası kullanmak istedim.


26.04.2013 tarihinde tüm denemelerime rağmen kampanyadan faydalanamayınca doping.com.tr müşteri hizmetlerine DPNG-a44f387f-116 referans koduyla mail yazdım. Kampanya açıklamasında son tarih 30 nisan olduğu halde faydalanamadığımı bildirdim.


3 gün boyunca aynı müşteri temsilcisi şunu tıklayın bunu tıklayın, ben yapıyorum dedi.


Sonrasında ilanın verildiği siteyle iletişime geçtiğimde (referans kod:160882) ilanın 25'inden sonra aktif olmadığını öğrendim.


Müşteri temsilcisi ben görüyorum derken bile doğru söylememiş. Sırf 30'una kadar zaman kazanmak için bana kötü bir oyun oynandı.

Hüseyin 96 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin29 Temmuz 2013

    Müşteri temsilcisi ertesi gün bana ulaşabildi. Bana, acaba fırsat sunan groupon sitesinden kaynaklı bir problem olup olmayacağını sordu doğal olarak. Ben de; beni asıl üzen ve sinirlendirenin kampanyadan faydalanamamamın değil, benimle dalga geçilir gibi müşteri temsilcisinin bakın ben yapıyorum oluyor demesinden kaynaklandığını söyledim. Sonrasında aksaklık için özür dilendi ve istersem daha önceden belirttiğim için başvurumun alınacağı söylendi. Kabul ettim. Ancak söz konusu problemli müşteri temsilcisi hakkında herhangi bir işle yapılıp yapılmadığı konusunda hiçbir şey söylenmedi. Genel itibariyle sorun sonrasında geri dönüş yapanlardan ve iletişimlerinden memnnun kaldım. Ama hala o müşteri temsilcisinin neden öyle çocukça birşey yaptığını anlamış değilim.

  • Hüseyin02 Mayıs 2013

    Ulaşamamanızın sebebinin benden kaynaklandığını sanmıyorum... sikayetvar.com sitesindeki telefon numaram; güncel, sizin müşteri temsilcinizle görüşme yaptığım numaradır ve son günlerde hiç kapamadım telefonumu. Belki kapsama alanı dışında olduğum bir zamanda aramış olabilirsiniz. Öğleden sonra arayabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

  • Millenicom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Bilgi vermek için sizi irtibat numaralarınızdan aradık. Fakat tarafınıza ulaşamadık. Size ulaşabileceğimiz irtibat numaralarınızı paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön