Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Millenicom Müşteri Memnuniyetsizliği Ve İletişim Sorunları

Samet
22 Nisan 15:04
1.411

Millenicom adlı internet sağlayıcı firmada yaşadığım sorunları paylaşmak istiyorum. Yeni anladım ki, dört yıl içinde fiyatlar artıyor ancak bu artışın gerekçesi anlaşılır değil. Ani olarak 100-200 TL gibi fiyat yükseltilmesi karşısında, eğer internet hızı yeterli olsaydı belki bu durumu anlayışla karşılayabilirdim. Ancak mevcut hızla idare etmek durumundayız. Firma kendini Turkcell ya da TurkNet gibi görebilir ancak benim durumum bu değil. Şikayet etmek istemezdim ancak artık dayanacak gücüm kalmadı. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak mümkün olmadığı için yetkililerden acil bir dönüş bekliyorum. Aksi takdirde iki hesabımı da kapatacağım ve her platformda bu durumu dile getireceğim.

Millenicom Müşteri Memnuniyetsizliği Ve İletişim Sorunları
Millenicom Müşteri Memnuniyetsizliği Ve İletişim Sorunları

Gelişme
Gelişme

29 Nisan 09:06

Millenicom adlı internet sağlayıcı bir firma var bende yeni anladım 4 yılda fiyat attırıyor ama neye göre bir anda 100 200 TL fiyat yükseltiyor internette hızlı olsa tamam gam yemeyeceğim idareten kullanıyoruz kendilerini Turkcell TurkNet falan sanıyorlar  yazmayacaktım şikayet ama artık dayandı benim işimi halledin her yerden yazacağım yoksa şikayette edeceğim yetkililere bana acil dönüş yapın 2 hesabımı da kapatacağım müşteri hizmetlerini de kilitlemişler bağlanılmıyor.

25 Nisan 09:38

Millenicom adlı internet sağlayıcı firmada yaşadığım sorunları paylaşmak istiyorum. Yeni anladım ki, dört yıl içinde fiyatlar artıyor ancak bu artışın gerekçesi anlaşılır değil. Ani olarak 100-200 TL gibi fiyat yükseltilmesi karşısında, eğer internet hızı yeterli olsaydı belki bu durumu anlayışla karşılayabilirdim. Ancak mevcut hızla idare etmek durumundayız. Firma kendini Turkcell ya da TurkNet gibi görebilir ancak benim durumum bu değil. Şikayet etmek istemezdim ancak artık dayanacak gücüm kalmadı. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak mümkün olmadığı için yetkililerden acil bir dönüş bekliyorum. Aksi takdirde iki hesabımı da kapatacağım ve her platformda bu durumu dile getireceğim

profile
1 Destek
Samet
25 Nisan 09:34

Hiçbir şekilde kolaylık sağlamadılar

Samet
29 Nisan 09:08

2 ay indirim yapıp sonra aynı fiyattan devam ettiriceklermiş

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Millenicom Faturama Teknik Destek Adında 299 TL İlave Ücret Yansıtmış.

Fatih
17 Kasım 2023 19:00
2.626
1

Millenicom Habersiz %80 Zammı

Emre
07 Temmuz 2023 17:53
746

Millenicom Haber Vermeden Zam Yapıyor

Ömer
10 Temmuz 2023 21:10
684
Benzer Şikayet Yaz