14 Haziran
#12108536

Millenicom Müşteri Hizmetleri Sorunu!

T** web sitesinde canlı destekten taahhüdüm bitti diye bilgi verdim, daha sonra Millenicom adında bir yerden müşteri hizmetleri olduğunu söyleyen O** bey isminde bir arkadaş aradı kendisine int. taahhüdüm bitti sabah T** T** müşteri hizmetlerinden T** hanım ile görüştüğümü bana 16mbit-Sınırsız internet için ilk 12 ay 79,90 TL ikinci sene 89,90 TL olacak şekilde güncel bir tarifeye geçmem için beni ikna ettiğini ama sistem problemi olduğu için geçemediğimi ve T**'un web sitesinden de bu konu ile ilgili bilgi almak için canlı detsekte ile görüştüğümü söyledim. O** isimli arkadaş T** hanımın Stajyer müşteri hizmetleri temsilcisi olduğunu yanlış bilgi verdiğini iletti ve bana Millenicom olarak 50mbit hızında sınırsız 27 ay olmak kaydıyla 89,90 TL'den kampanya önerisinde bulundu bende diğer kampanyaya göre uygun olduğunu söyledim, O** bey bana sizi onay için Millenicom'dan arkadaşlar arayacak siz O** bey ile görüştüm kendisinin bilgisi var diyerek onaylayın dedi bende tamam dedim.


Aradan zaman geçti Millenicom'dan aradılar beni bazı bilgiler istediler bende şüphelendim ve Millenicom'daki müşteri temsilcisi arkadaşa T** ile tekrar görüşmek istediğimi ve 1 saat sonra tekrar arayabileceklerini söyledim.
Akabinde T** müşteri hizmetleri ile görüştüm, kendilerine Millenicom diye bir yerden arandığımı ama güven vermedikleri için Millenicom'a onay vermediğimi, sizin bana güncel bir tarife sunmalarını istedim ve bana güncel bir tarife sunarak onayladım. Bugün 17:00 civarında Millenicom'dan O** isimli biri beni arayıp internet için neden T** T**'a onay verdiğimi bana hesap soruyor ve tehdit ederek bize onay verdiniz neden bir de Telekom'a onay verdiniz sistemde 2 onay görünüyor dedi, bende Millenicom'a onay vermediğimi, sözleşme imzalamadığımı ve T** ile görüşüp orada karar kıldığımı söyledim, ısrarla bana Millenicom olarak size ceza keseceğiz diye tehdit etti, halbuki hiçbir onay vermedim, sözleşme imzalamadım.
Özetle Millenicom'un basit bir bakkal dükkanı edasında tavrı hoşuma gitmedi.

Ahmet Ahmet 1.721 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları