Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Millenicom Müşteri Hizmetleri Bağlanma Sorunu

profile
30 Mayıs
624

Müşteri hizmetlerine bağlanmıyor. Defalarca aramama rağmen sürekli hattan atıyor Millenicom müşteri hizmetlerine asla ulaşılamıyor. Numara veriyorlar arayınca sürekli yönlendiriyor ve hattan düşürüyor. Ben abone oldum şu an kurtulamıyorum müşteriyle ilgilenmiyorlar.

Millenicom Logo
30 Mayıs 17:31

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
31 Mayıs 10:13

Merhaba, Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayet çözümlenmiştir. Sorunun çözümü süresince desteğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

profile
4 gün önce
484

Müşteri temsilcisine ulaşamıyorum aradığımda telesekreter konuşuyor ve müşteri temsilcisine yönlendirme yapmadan telefon kapanıyor 17 gündür kurulum yapmadılar çok sorumsuz bir firma. Ben başvurumu iptal etmek istedim aradılar 48 saat içinde kurulum yapacağız dediler hala ses yok!

Millenicom Müşteri Hizmetleri Bağlanmıyor

profile
5 gün önce
195

Millenicom müşteri hizmetlerine asla bağlanmıyor. Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Acilen bu numarayı aramanızı ve İnternet sorununu çözmenizi istiyorum. Aksi takdirde kullanamadığım interneti iptal ettirip sizi de Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim bu kadar sorumsuz olamazsınız 9806797

1

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

profile
1 hafta önce
521

Günlerdir uğraşıyorum müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Muhtemelen muhatap yok. WhatsApp'ta robota bağlamışlar. Robotunda çözemeyeceği bir durum var ama yok abi ulaşamıyorum. Nefret ettim hattımı başka operatör tarafından kapattıracağım. Başka care kalmıyor yazık yazık.

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

profile
1 hafta önce
683

Millenicom internete başvurdum gelip sözleşmeleri imzalattılar modemi verdiler tekrardan benimle iletişime geçmediler kutuda etiket olmadığını söylediler arıyorum bağlanamıyorum sizin kadar kotu firma görmedim lütfen dönüş yapın...,...,? ___ __ __. Mm

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

profile
1 hafta önce
781

Millenicom müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Günlerdir 05458018***beni arayın bıktım. Nasıl olacak böyle ne zaman internet ile ilgili bir şey yapsam hep bir hüzün hep bir dert bıktım ya iptal ettirmek istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 1 dk
Benzer Şikayet Yaz