Millenicom Muhatap Bulamama, Teknik Sorunun Çözülmemesi

Tuğba Tuğba4 hafta önce

Her ay düzenli bir şekilde internetimde sorun yaşıyorum ve asla muhatap bulamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda asla operatöre bağlanmıyor sürekli sanal yönlendirme yapıyorlar. Bu zamana kadar bu kadar kötü bir hizmet görmedim. Evden çalışıyorum ve tam 3 gündür telefonumun internetinden bağlanıyorum bilgisayarıma. Geçen ay tam 20 gün bu şekilde çalışmak zorunda kaldım. Mağduriyet nedeni ile üyelik iptali istiyorum ama 1200 TL'nin üzerinde ücret çıkartıyorlar. Kimse mi bu şirketin denetimini yapmıyor.

Gelişme :

1 hafta önce

Asla çözülmeyen ve her ay tekrarlayan bir bağlantı kopma sorunu var. Defalarca aramama rağmen kayıt oluşturuldu denilip sorun çözülmüyor ve her ay kendi internetimi kullanmak zorunda kalıyorum. Bir an önce üyeliğimin dolmasını ve bu lanet kurumdan aboneliğimin iptalinin gerçekleşmesini istiyorum. Sakın tercih etmeyin.

Cevaplar

Millenicom Logo Millenicom 3 hafta önce

Merhaba değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler