Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Millenicom Mağduriyeti:Hizmet Yok, Çözüm Yok, Aboneliğimizi İptal Edin

Beyza
14 Mayıs 13:20
431

Millenicom adlı şirketi, uygun fiyat ve bir yıl önce sunulan satın alma hizmeti öncesindeki müşteri hizmetleri performansından dolayı tercih ettik. Üyeliğe geçtiğimiz günden beri sürekli sorun yaşıyoruz. Aradığımızda herhangi bir sorun görülemediğini söyleyip konuyu kapatıyorlar. Ancak ödediğimiz internet hizmetinin %1'ini bile neredeyse kullanamıyoruz. Sahada personelleri yok; çağrı merkezi sürekli bir yerlere aktarıyor. 'Sizi arayacak teknik ekibimiz' diyorlar; bir süre sonra aranıyoruz, ancak sonuç yine aynı. 

Modemle alakalı olduğunu söylediler. Sistemde sorun görünmediğini belirttiler; en kaliteli modemi alıp kurduk. Yine de internet kesintisi, bağlantı sorunu ve donma gibi aklınıza gelebilecek tüm sorunları yaşıyoruz. Artık çaresiz kaldık ve aboneliği sonlandırmak istedik. Farklı bir paket sundular ve sonunda teknik servis gönderdiler.

 Ancak evde iki gündür internet yok! Altyapıda sorun olmadığını söylüyorlar; peki sorun nerede? Bulunmasını istiyoruz, fakat yine başka bir birime aktarılıp konu kapatılıyor. Abonelik iptali için ise sürekli oyalanıyoruz ve ödediğimiz internet paketini kullanamıyoruz. Bu durum kabul edilemez.

Aksi takdirde bizim gibi ne hizmet alabilirsiniz ne de paranızın karşılığını; muhatap bile bulamazsınız. Millenicom'dan duyduğumuz pişmanlığı ifade etmek istiyorum. Lütfen aboneliğimizi iptal edin; aksi halde süreci farklı bir boyuta taşımak zorunda kalacağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Pişmanlık Ve Stres Kaynağı Millenicom

Fatih
12 Aralık 2023 17:41
2.114

Millenicom Arıza Ücreti Sorunu

Mehmet
12 Temmuz 20:45
221

Millenicom Hız Sorunu Ve Teknik Yetersizliği!

Muhammed
04 Temmuz 14:48
268

Millenicom Arızaya Çözüm Bulmayıp Oyalıyorlar.

Akın
02 Temmuz 13:54
372

Millenicom İnternet Bağlantı Sorunu Ve Teknik Servis Hakkında Şikayet

Abdullah
21 Haziran 14:41
568
Benzer Şikayet Yaz