Millenicom Kullanmadığım İnternetin Faturasını Çıkarmışlar

Melih Melih13 Aralık 2019 16:27

Ben pişmanım Millenicom 'dan. Kullanmadığım internetin faturasını çıkarmışlar itiraz ettiğim halde onaylamadılar. Çağrı merkezini arıyorum hiçbir şekilde çalışanlar yardımcı olmuyor. Mail atıyorum geri dönüş yapan yok. Bu kadar sorunlu bir firma olamaz. İnterneti kullanmadığım halde fatura çıkarıyorlar. Her yere şikayet edeceğim (BİMER CİMER) insanları resmen yanıltıyorsunuz. Bu millet parayı sokakta bulmuyor!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Melih 06 Şubat 16:11

Ne mutlu Günler dilemeai ya yardımcı oldunuz dolandırıcılar bulaşmayın arkadaşlar bu firmata vallahi pişman olursunu

profile-icon Melih 06 Şubat 15:35

450 TL iptal bedeli Çıkarmışlar. Sözleşmem bitmiş fakat beni aramadan onay almadan devam ettirmişler. Farklı internete geçincede 450 TL fatura çıkmış cayma bedeli yansıtmışlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum bana kaba bir üslup ile ödeyeceksiniz diyorlar. Allah aşkına bu insanlar parayı sokaktamı buluyor bu şekilde faturamı çıkar yasal haklarım neyse kullanıcsm bu faturayı ödemeyeceğim.

profile-icon Melih 16 Aralık 2019 18:16

Yardımcı olmadanız bilgilendirme yapsan ne olur hala mağdurum! Kullanmadığım internetin faturasını ödetmeye çalışıyorsunuz.

Millenicom Logo Millenicom 16 Aralık 2019 14:04

Merhaba, iletmiş olduğunuz şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler