Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Millenicom İptal Etmek İçin Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor

profile
29 Mayıs
742

Günlerdir iptal ettirmek için ulaşmaya çalışıyorum. Ancak müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız. WhatsApp ® üzerinden verilen iletişim numarasıyla asla müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor. Bu kadar kötü bir iletişim sistemi görmedim. Bir an önce bana ulaşılmasını rica ediyorum. Taşınıyorum ve bir an önce iptal işlemlerimi halletmem gerek.

Millenicom Logo
29 Mayıs 09:26

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
29 Mayıs 17:22

Merhaba, Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayet çözümlenmiştir. Sorunun çözümü süresince desteğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

Millenicom İnternet Bağlantı Problemi Yaşıyorum!

profile
03 Ağustos
584

İnternet bağlantım çok zayıf sürekli kopmalar oluyor. Millenicom neden bu kadar ulaşılmazsınız. Ben neden sizin çağrı merkezinizi arayamıyorum. Neden yardımcı olmuyorsunuz. Neden 08503330333 iletişim numaranızda müşteri hizmetlerine bağlanma diye bir seçenek yok. Ne kadar kötü bir hizmet veriyorsunu...

1 Destek
1

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

profile
15 Temmuz
738

5269150 Müşteri numaralı internetimi iptal etmeye çalışıyorum ama edemiyorum WhatsApp'tan veya iletişim numarasından iptal edilmiyor. Zaten müşteri hizmetlerine bağlanmak imkansız. Sabahtan beri müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum ama asla ulaşamıyorum.

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

profile
14 Temmuz
651

5229384 Müşteri numaralı internetimi iptal etmeye çalışıyorum ama edemiyorum WhatsApp ® ®'tan veya iletişim numarasından iptal edilmiyor. Zaten müşteri hizmetlerine bağlanmak imkansız. İnternet hızı telefonda ayrı bilgisayar da ayrı iptal etmem için lütfen yardım edin.

4
Çözüldü

Millenicom Abonelik İptali Sağlayamaması

profile
05 Haziran
720

5130747 Müşteri numaralı internetimi iptal etmeye çalışıyorum ama edemiyorum WhatsApp ®'tan veya iletişim numarasından iptal edilmiyor. Zaten müşteri ...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 5 dk
Benzer Şikayet Yaz