Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Millenicom İptal Edememek Muhatap Yok

profile
30 Mayıs
603
Ersay'ın Teşekkür Mesajı
“Hızlı çözüm.teşekkürler ”

Millenicom iptal için ulaşamıyorum müşteri hizmetlerinden ulaşım sağlanmıyor 0534********88 numaram bu arayıp iptal edin lütfen neden bağlanmıyor müşteri hizmetlerine Millenicom ev internet aboneliği, abone yaparken çok kolay, fakat iptal ettirmek isteyince kimseye ulaşamıyorsunuz. Bu şekilde ticaret yapmak doğru değil. Hangi kanun ve kurallara tabisiniz? Devletin koyduğu kurallar sizi kapsamıyor mu? Buradan ev interneti alacak arkadaşlara önerim şudur: muhatap bulabilecekleri, kurumsal firmalardan abonelik işlerini yapsınlar. Yoksa Millenicom gibi fiyat avantajını ilk başta uygun gösterip ardından fahiş fiyat artışlarıyla insanları mağdur edip, abonelik iptal konusunda da her türlü eziyeti veren firmalardan uzak dursunlar.

Millenicom Logo
30 Mayıs 13:56

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
30 Mayıs 16:22

Merhaba, Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayet çözümlenmiştir. Sorunun çözümü süresince desteğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Ersay
30 Mayıs 16:23

Hızlı çözüm.teşekkürler

Benzer Şikayetler

Millenicom İptal İmkansızlığı Ulaşmak İmkansız

profile
21 Ağustos
738

Hayatımda aldığım en kötü hizmet. Üstüne de kimseye ulaşamıyorum. İptal etmiyorsunuz. Kafanıza göre sürekli fiyat artışı yapıyorsunuz. Taahhütsüz diye satıyorsunuz ama iptal etmeye gelince imkansız hiçbir menüde çağrı merkezinde böyle bir hizmet yok.

1

Millenicom Haksız Fatura Gönderilmesi

profile
08 Ağustos
811

5224297 numaralı Millenicom abonesiyim. Tarafıma bilgi vermeden fiyat artışı yapılmasından dolayı abonelik iptali istedim. Gelen aramalar sonucunca 1 ay ücretsiz dondurma teklif edildi ve kabul ettim. Bu 1 ay dolduğunda yine bildirim yapılmadan hattım aktif edildi. Tekrar görüşme sağladığımda herhan...

1 Destek
1

Millenicom Fahiş Fiyatlar Yüzünden

profile
07 Temmuz
368

Daha 2 ay olmadan fiyatları arttı. İptal etmek için kimseyle muhatap olamıyoruz. Bu fiyatı ödemek istemiyorum, iptal edeceğim. Müşteri hizmetleri kimse bakmaz mı? Bu nasıl hizmet, bir de fiyatı 230 TL yapıyorsunuz. İptal etmek istiyorum. İnternet kullanmasam da olur.

Millenicom Fahiş Fiyatlar Yüzünden
1 Yorum

Millenicom Haber Verilmeden Fiyat Artışı Yapıldı

profile
07 Temmuz
736

Millenicom habersiz bir şekilde fiyat bir artışı yapmış olup hiçbir şekilde müşteri hizmetlerini bağlanamama sorunu yaşıyorum. Daha önce bağlantı gibi sorunlar yaşadım iptal etme noktasına geldim ama düzelttiler sonrasında ise fatura şoku hem de habersiz şekilde.

Millenicom Haber Verilmeden Fiyat Artışı Yapıldı
1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 7 dk
Benzer Şikayet Yaz