Millenicom İnternetim Askıda

Müslüm Müslüm31 Mart 01:48

Abone no.: 9526717 5 yildir abonesi olduğum ve memnun olduğum firma 25 Mart 2020 den itibaren ilk aramamda teknik ariza kaydı oluşturdu. Sonra ariza giderildiğine dair arandım ama net hala yok. Tekrar aradığımda hattımın askıda olduğunu öğrendim. Neden askıda ödenmemiş borcu gecikmiş faturası yok. Sistem nasıl bir sistemse borcu var görüyor ve düzelemiyor bir türlü. Bugün tekrar aradım yine aynı değişen bir şey yok. Yarında aynı durum devam ederse Tüketici Hakem Heyeti olmazsa da mahkeme yolu gözükecek bize. Almadığım hizmetin parasını ödemek tuhaf bir durum.

Cevaplar

profile-icon Müslüm 02 Nisan 08:27

Hala yapılan bir şey yok. Modemi ac kapat tarayıcı geçmişini sil vs vs. Daha net gelmezse 10 dakika sonra tekrar arayın ıvır zivir ancak laf kalabalığı. Hattı 300 gün dondurdum. Bu süre BTK ve tüketici hakem heyetinde geçecek sürede en azından fatura ödemek zorunda kalmam.

profile-icon Müslüm 31 Mart 20:34

Bilgilendirme değil hattımın askıdan alınmasını ve sistem hatanızı düzeltmenizi istiyorum. Aramanız bana fayda sağlamıyor. Yapmanız gereken sistem hatanızı/arızanızı düzeltip hattı askıdan almanız.

Millenicom Logo Millenicom 31 Mart 20:31

Merhaba değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler