sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Millenicom İnterneti Kullanmıyorum Nakil Sonrası!

Nalan Nalan2 ay önce

Nakil işlemim yapıldıktan sonra hiçbir şekilde interneti kullanamadım. Defalarca Millenicom kurumunu aradım çıkan telesekreter altyapı ile ilgili sorun olduğunu kısa sürede sorunun çözüleceğini belirtti. Aradan üç gün sonra sorun çözülmüş olarak iletildi telesekreter tarafından fakat interneti kullanamamaktayım. Tekrar aradım canlı hizmetten yararlanamayıp defalarca ses kaydı sorununuz iletildi diyerek tel kapandı sonrasında aranıp sorunun çözüldüğü söylendi yine telesekreter aracılığıyla fakat çözülmedi ve tekrar tekrar aynı işlemi yaptım. En sonunda güvenli hizmet bilgisi alma yerinden bir arkadaşla görüştüm ses kayıtlarınız mevcutsa lütfen dinleyin. Arkadaşlar port cihazından kaynaklı olduğunu söyledi ekip gönderilecek dedi ne ekip geldi kontrolü sağlamaya ne başka bir şey sonuç olarak yine aynı telesekreter arayıp sorunun çözülüp çözülmediği ile ilgili tuşlama istedi. Sizi aradığımda yapılamayan işlemlerim için ödediğim faturaya mı yanayım kullanamadığım internetin ödemesine yanayım. Benim işim Home ofis evden bağlanarak iş yapıyorum işimi yapamadığımı para kaybıma mı yanayım? Faturayı ödemem için mesaj gönderiliyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nalan 1 ay önce

Ne firmaya ulaşabiliyorum ne çözüm sağlanıyor nasıl bir firma.

profile-icon Nalan 1 ay önce

Millenicom firması haklı sebepten dolayı sözleşmemin fesihini ivedi bir şekilde istiyorum. Rica ediyorum bu işlemi hızlandırın en azından.

profile-icon Nalan 2 ay önce

Geçen haftalarda zehra hanım vardı o yardımcı oluyordu. Bu hafta sanırım yok ve ilgilenen de yok maalesef. Dün tekrar aradım ismail bey durumun aciliyetini belirttiğini söyledi, fakat kurulum ekibiniz hala gelmediler. Bu kadar basit bir konuda kurumunuz bunu nasıl yapabiliyor anlamıyorum. Bu firma da hiç yetkili yok mu görmüyor mu bu şikayetleri. Alt tarafı ekip gelip hat çekecek nasıl iştir anlamadım bir aydır Millenicom u aramaktan gerçekten sıkıldım.

Millenicom Logo Millenicom 2 ay önce

Merhaba , şikayetinize istinaden incelemeler başlatılmış olup neticelendiğinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler