Millenicom İnternet Yok Arıza Ekibi Gelmiyor

Önder Önder22 Mayıs 00:24

1 haftadır internet yok aradığımızda arıza dosyanız oluşturuldu diyor sonra aradığımızda müşteri hizmetine bağlanmıyor. Böyle firma görmedim faturayı ödenmediğinde interneti keserler ama arıza olduğunda ilgi sıfır yalan söyleyerek gönderdik deler ama gelmez.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Millenicom Logo Millenicom 22 Mayıs 12:23

Değerli müşterimiz, şikayetinize istinaden tarafınıza arama sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Konuya ilişkin olarak 0850 333 0 333 numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde, size yardımcı olacağız. İyi günler dileriz.

profile-icon Önder 22 Mayıs 00:27

Millenicom adlı firmanın yıllardır müşterisiyim internet bağlantımdaki arıza bir türlü çözülmüyor. Müşteri Hizmetlerini 0850 333 0 333 numaralı numaradan aradım ancak hat ilgilenen yok. Sistem kendi kendine arıza kaydı açıyor ve sonrasında temsilciye bağlanmak imkansız hale geliyor. Tarafıma arıza ile ilgili ne dönüş yapılıyor ne bilgi veriliyor. Evimi deneme tahtasına çevirdiler abonelik sonlandırmak istediğimde ise fahiş bir fiyat çıkartıyorlar karşıma. Hizmet veremedikleri gibi milletin parasına da göz dikmiş bir şirket. Müşteri hizmetlerinin WhatsApp hattı sorulara cevap vermiyor. Müşteri ile haksız şekilde tartışıyor dünden beri cevap bekliyorum 2 satır cevap yazan olmadı. Kendi teknik ekibi bile sorun, evde veya dış tesisatta değil Millenicom sağlayıcısında demesine rağmen hala bunu kabul etmeyip evime ekip yollama derdindeler. Ayrıca Covid-19 salgını yüzünden maddi ve manevi yıprandığımız bu dönemde faturayı üstelik doğru düzgün kullanamadığım internetimin faturasını geç ödediğim için hemen hattımı kesip 20 TL açma bedeli eklediler bunu da eklemek istiyorum. Vatandaşa her anlamda köstek olan firmadan başka bir şey değiller. Bir hız problemimi 5 senedir çözemeyen piyasadaki en ama en kalitesiz firmadır. Müşteri hizmetleri en ama en kalitesiz ve tecrübesiz firmadır. Yazıklar olsun size de verdiğiniz sözlere de.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler