21 Ekim
#12825750

Millenicom İnternet Sağlayıcı Nakil Sorunu

Millenicom adlı internet firmasının müşterisiyim. 4 ay önce taşındım il değiştirdim. Nakil yapmam gerekti yalnız 4 aydır bir türlü internetim bağlanmadı firmayı her gün arıyorum sorunun Türk Telekom kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Ekip geliyor panoda sorun yok bütün komşularınız internet kullanıyor sorun firmadan kaynaklı diyor. 4 aydır internet kullanamıyorum bir de her ay fatura çıkartıyorlar ödemek zorundasın. Sizin sorununuz iptal edelim hattımı kapatın diyorum o zaman da sözleşmemiz var cayma bedeli ödemek zorunda bırakılıyorum. Sanki ben vazgeçiyorum 4 aydır hala internet yok. Millenicom müşterilerine düzgün hizmet vermiyor.

Ozge Ozge 1.163 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ozge23 Ekim

    Bana mesaj geliyor Millenicom tarafından arızanız giderilmiştir diye arıza giderilmedi teknik desteginizde bunu biliyor neye istinaden böyle aramalar mesajlar geliyor çok merak ediyorum amacınızı hala anlamış değilim taahhutunuze uymuyorsunuz lütfen hattımı iptal edin artık çok sıkıldım 4 ay çok uzun bir süre beni yeterince mağdur ettiniz.

  • Millenicom Temsilcisi22 Ekim

    Merhaba, tarafınıza teknik birim tarafından dönüş sağlanmıştır. Konu en kısa süre içerisinde çözümlenecektir. İyi günler dileriz.

  • Millenicom Temsilcisi22 Ekim

    Merhaba, telefon görüşmesi sağladığımız üzere konunun takibindeyiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları