sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Millenicom İnternet Mağduriyeti

Murat Murat08 Ocak 17:44

"Millenicom internet operatörü " eski adı "Doping ads" 0216 9220160 numaralı telefon ile sürekli rahatsız edip, otomatik sekreter ile, internet bağlantı sözleşmemin bittiğini söylüyor, oysa sözleşmemin bitmesine 4 ay var, ayrıca iki tuşa basıp ya müşteri temsilcisinin bizi aramasını sağlamak istiyor veya yüksek fiyattan internet kullanmaya devam etmemiz için bizden 2 numaralı tuşa basarak onay almamızı istiyor. Hiçbir bağlayıcılığı olmayan telefon ses kayıtları ile insanları arayan bu firma, hangi gücü arkasına alarak bu şekilde "kaos" ortamı oluşturup insanların aboneliklerini kendi firmasına çekmeye cesaret ediyor. Soruyorum. Verdikleri hizmet bedava bile olsa temelinde "yalan beyan", "yalan bilgilendirme" vardır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 14 Ocak 19:29

Bana ne konuda yardımcı olacaksınız, ben neden arayayım, çözümü buraya yazın, herkes okusun. Ben sizin müşteriniz değilim ki sizi neden arayayım. Kimi kime şikayet edeceğim arayıp, iki lak lak yapıp ikna mı edeceksiniz beni.

profile-icon Murat 14 Ocak 19:27

Bir defa telefon ile aranmışım ben cevap vermediğim için bir daha aramadılar, ben yatıp kalkıp onların beni aramasını bekliyor değildim ya, çözüm sunmak isteseler bir daha ararlar, bana telefon numarası veriyorlar "sen bizi ara" diye. Oldu canım başka emriniz.

profile-icon Murat 10 Ocak 16:12

Ulaşmak isteyen tekrar arar.

Millenicom Logo Millenicom 10 Ocak 15:23

Değerli müşterimiz, şikayetinize istinaden tarafınıza arama sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Konuya ilişkin olarak 0850 333 0 333 numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde, size yardımcı olacağız. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler