Millenicom İnternet Hızı Sorunu

Ali Ali28 Mart 13:27

Yaklaşık 3 ay önce 24 ay taahhüt edip aldım. 3 aydır fatura ödüyorum, hız sorunu var aldığımdan beri 7 veya 8 kere aradım ne müşteri temsilcileri bir şey yapabiliyor ne servis kullanamadığım internetin faturasını ödüyorum resmen. Teknik servis geliyor gören de yok. Mesaj atıyorlar arızanız giderildi diye ama öyle bir şey yok.

Açıkçası haksız kazanç sağlıyorlar. Şu anda ayıplı mal satıyorlar ve dava açacağım bütün kayıtlarım elinde ilk günden beri arıyorum iptal edin deyince de 700 TL istiyorlar. Gerekirse Avrupa insan hakları mahkemesine kadar gideceğim. İnternet üzerinden alıp belki de kazanamadığım paraları da talep edeceğim.

Cevaplar

profile-icon Ali 12 Nisan 19:00

Yalandan yere buraya cevap yazıp insanları aptal yerine koymayın hiçbir sorunu halletmediniz boş yere para alıyorsunuz kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum sakın diyorum ayıplı mal satıyorsunuz arkasında da durmuyorsunuz gerekli yerlere şikayette bulunacağım eğer sorun yaşayan varsa kesinlikle Tüketici Hakları BİMER, CİMER her yere şikayet etmeli ki vatandaş bu duruma düşmesin.

profile-icon Ali 29 Mart 20:00

Arıyorum yalnız müşteri temsilcisine düşmüyor ayrıca siz anlamadınız herhalde sizin oradaki müşteri temsilciniz bna yardımcı olanıyor durmadan modemi kapat telefonun arama geçmişini sil aynı şeyler siz müşterilerinize para gözü ile bakıyorsunuz başkada hiçbir şey yok karşınızda insan olduğunun farkına varmanız dileğiyle kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum bütün platformlarda da bunu belirteceğim gerekirsr aracımın arkasın yazıp memnun olmadığımı dile getireceğim.

Millenicom Logo Millenicom 29 Mart 19:52

Değerli müşterimiz, şikayetinize istinaden tarafınıza arama sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Konuya ilişkin olarak 0850 333 0 333 numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde, size yardımcı olacağız. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler