Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Millenicom İnternet Abonelik İptali

profile
08 Haziran
414

Faturam 99 liradan 219.90 liraya yükselmiştir. Bir anda bu kadar yükselmesi hiçbir şekilde izah edilemez. Faturamın bu kadar yükseltileceği bilgisinin bana verilmesi gerekiyordu. Aradığımda tahsilat yapmıyoruz diyorlar. Ben de aboneliğimi iptal etmek istiyorum.

Millenicom Logo
08 Haziran 04:11

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
12 Haziran 12:13

Merhaba, Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayet çözümlenmiştir. Sorunun çözümü süresince desteğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

Millenicom Kafasına Göre Fatura Kesiyor

profile
5 gün önce
420

Yeni taşındığım binada altyapı olmadığı için Millenicom 9824355 aboneliğimi iptal etmek istedim. Müşteri hizmetleri, isterseniz ücretsiz nakil sürecinde bırakalım, altyapı hizmeti geldiğinde nakil işleminizi yaparız dediler. Hiçbir kullanım veya nakil olmadan 9. ay için 45 lira fatura yansıtmışlar. ...

Millenicom Müşterilerini Bilgilendirmeden Fiyatlara Zam Yapıyor.

profile
6 gün önce
263

2022 Eylül ayından aboneliğimi başlattığımda 54.95TL olan faturam, aradan henüz 1 yıl geçmiş olmasına rağmen tam olarak 289.90TL'ye yükseldi. Üstelik sessiz sedasız, habersizce. Bu hiç etik değil Millenicom girişte düşük fiyat algısıyla sizi abone yapıyor sonrasında habersizce faturanızı şişiriyor.

Millenicom İade Edilen Modemi Faturalandırıyor

profile
1 hafta önce
289

Milleni.com iade edilen modemi faturalandırmaya devam ediyor. 5 eylülde iadesi teslim edilen 110478943829 Yurtiçi Kargo takip numaralı modemi faturalandırdılar. Bana 7 eylülde gelen kargolamadınız faturalandırılacaktır mesajından sonra müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde ( ki daha önce yakın...

Millenicom İade Edilen Modemi Faturalandırıyor
1

Millenicom İnternet Bağlattık Ama Hala Açamadılar Günler Oldu.

profile
1 hafta önce
287

Millenicom bağlattık, ne internet açılıyor ne arıyorlar. Defalarca aradım, bir türlü interneti açamadılar. Hep meşguller, çalışan personel iş bilmiyor, yönlendiremiyor. Bu nasıl iş anlamadım. Kaç gün oldu. Faturamız işliyor, internet yok ortada. İnternetim açılana kadar her gün yazıp sizleri bilgile...

1 Destek

Millenicom Abonelik Kapatamıyorum Kimseye Ulaşamıyorum

profile
1 hafta önce
343

Abonelik iptali yapamıyorum. Nedenini anlamıyorum. Haftalardır arıyorum kapatamıyorum. Artı internetim çalışıyor, gözüküyor. Fatura işletiliyor kullanmadığım neti iptal yapamıyorum. İletişim numarasını arıyorum haftalardır ulaşılmıyor. Siz dalga mı geçiyorsunuz ya neden ulaşamıyorum?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 7 dk
Benzer Şikayet Yaz