Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Millenicom Hizmeti Ve Yetersiz Bilgilendirmesi.

profile
10 Haziran
576

1 haftadır en az 30 kere internetimin kesilmesine rağmen açtığım bütün arıza kayıtları, Ulaşmaya çalıştığım müşteri hizmetleri ve sözde çok yararlı buldukları WhatsApp ® destek hatlarının hiçbiri sorunumu çözüme kavuşturamadı. Üstüne bugün öğlen saatlerinde kapanan internet hizmetim altyapı çalışması bahanesi ile akşam 19:xx e kadar kapalı olacağı söyledi. Üzerine 2 kez daha ertelenerek gece 3 e kadar çözüme kavuşmayacağı bildirildi. Altyapı çalışmasının olacağı bilgisi de verilmedi. Cinnet geçirmek üzereyim.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 41 dk
Rahman
09 Haziran 23:50

Benim sorunum çalışma yapılması değil, benim sorunum bu çalışmanın bana öncesinde bildirilmemesi. Benim sürekli kesilen internetimin arıza kaydı açmama rağmen sebebinin bana söylenmemesi.

Millenicom Logo
10 Haziran 00:11

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Rahman
10 Haziran 10:21

10 Saat önce bana sabaha doğru saat 03:xx gibi bir saatte internetimin açılacağı söylenmesine rağmen artık bakımda olmamasına rağmen benim oluşturmadığım bir arıza kaydı ile hala kesik olan internetim cidden şaka gibisiniz. Benimle hiçbir ekibiniz irtibata hala geçmedi.

Rahman
10 Haziran 17:04

Tahmini sorunumu ne zaman çözeceksiniz merakla bekliyorum Millenicom

Millenicom Logo
17 Haziran 10:01

Değerli müşterimiz; yapılan kontroller sonucunda hattınızda sorun tespit edilememiştir. Lütfen Modem ve bağlantı yaptığınız cihaz kontrollerini yapmanızı rica ederiz. Modemi yeniden başlatabilir ve varsa kablosuz bağlantı ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

Millenicom Müşterisine İlgisizliği, Sorunlu İnternet

profile
23 Ağustos
775

Millenicom İnternet abone olduğum ilk aydan sonra sürekli kopma, hız düşüşü. Her gece aynı sorunlar. Mobil İnternet kullanıyorum, mecbur. Pişmanlık oldunuz! Konuşacak biri de yok. Sürekli telesekreter, arıza kaydı. Dönüş sorun yok. Zaten sürekli değil ki sorun. Kötüleşiyor düzeliyor. Derdi anlataca...

1

Millenicom Haksız Kazanç Teknik Ekip Geldi Denilerek Ücret Talep Edilmesi

profile
10 Temmuz
418

Millenicom'a farklı operatörden yeni geçiş yaptım. Ve ilk geçişimde yaklaşık 10 saat kesintisiz kullandım. Sonra net kendiliğinden gitti kayıt oluşturdum. 2 gün sonra net geldi. Bugün gece saat3'te de SMS geldi ve iç tesisattan kaynaklı bir arıza olduğu, bunun sizin ekipleriniz?! Tarafından çözüldüğ...

Millenicom Haksız Kazanç Teknik Ekip Geldi Denilerek Ücret Talep Edilmesi
Millenicom Haksız Kazanç Teknik Ekip Geldi Denilerek Ücret Talep Edilmesi
1 Destek
1 Yorum
1

Millenicom İnternet Anormal Derecede Yavaş Ve Kimse İlgilenmiyor

profile
02 Haziran
555

Millenicom'dan 16 Mbps download 4 Mbps upload paketi aldım. 4 gündür kullanıyorum, her gece saat 3-4 arası internete erişemiyorum ve download hızım 5, upload hızım ise 1 Mbps'yi bile görmüyor. Her gün iletişime geçtim ancak hep otomatik mesajla cevap aldım. Canlı birine bağlandığımda ise otomatik me...

Millenicom İnternet Anormal Derecede Yavaş Ve Kimse İlgilenmiyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Seda

Tek bildikleri hep müşteriyi suçlamak

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 41 dk
Benzer Şikayet Yaz