sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Millenicom Haksız Yere İcraya Veriyor

Musa Musa27 Ekim 13:19

Ben geçmiş tarihlerde nakil yaptığım için olduğum adreste altyapı bulunmadığından 1 aylık bir süreç ( hatta bu 1 ay geçti üstüne beni haksız yere 3 hafta daha oyaladılar) sonrasında altyapı bulunmadığından isterseniz aboneliği dondurabilir ya da ücretsiz cayma bedeli olmaksızın iptal edebilirsiniz dediler. Bende iptal ettim bu süreçten yaklaşık olarak 2 - 3 ay geçti ve beni geçtiğimiz haftalarda 16/10/2020 tarihinde k** hukuk bürosu (muhtemelen kendi adamları) aradı ve icralık olduğumu söylediler. Gerekçe cayma bedeli ödememişim defalarca da telefon konuşmasında ödemem gereken tutar olmadığını doğruladım. Sonuç bugün 27/10/2020 elime tebligat kağıdı geliyor hukuk bürosunu arıyorum itiraz edin diyor onlar da haklı olduğumu söylüyorlar firmayla görüşün diyorlar arıyorum kendi numaram engellenmiş zaten. Farklı numaradan arıyorum beni yetkili birime bağlayın neden icraya verdiniz diyorum cevap veremiyorlar plak gibi şunu tekrarlıyorlar " hukuk bürosunun numarasını verelim onlarla görüşün" aynen onlara sorayım neden bana borcunuz yok dediğiniz halde beni icraya verdiniz? Acaba ne cevap verirler. Ben bu tebligata itiraz edeceğim zaten ayrıca bu nakil/iptal sürecinde kim var ise bana böyle şeyler yaşatıp boşa vaktimi aldıkları için şikayetçi olacağım tüm ses kayıtları mevcut ne de olsa. Sadece süslü konuşmasını bilirler hizmet veya bilgi yok tamamen insanların cebindeki paraları almayı ilke ve vizyon edinmiş ucuz basit bir internet firması.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Millenicom Logo Millenicom 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, şikayetinize istinaden tarafınıza arama sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Konuya ilişkin olarak 0850 333 0 333 numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde, size yardımcı olacağız. İyi günler dileriz.

profile-icon Musa 30 Ekim 20:10

Bugün 30/10/2020 İtibariyle itiraz dilekçesi vermiş bulunmaktayım. Müşteri temsilcisine söylüyorum bilgimiz yok borcunuz gözükmüyor gibi söylemler ile beni hukuk bürosuna yönlendirmeye çalışıyor arada git gel yaparak borca itiraz süresini kaçırmamı sağlamayı amaçlıyorlardı akıllarınca bugün adliyede ki çalışanın bana söylediği şekilde sakın böyle oyunlara gelme hakkını ara seni oyalıyorlar dedi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler