22 Eylül
#12650038

Millenicom Haksız Ücret Talep Ediyor

Haziran ayında Isparta'dan Çorlu'ya kullandığım internetin naklini istedim nakil ücreti alındığı halde sokağın başındaki internet kutusuna kadar interneti getirdiler daha sonrasında internete bağlanamadığımı söylediğim halde herhangi bir işlem yapılmadı. O sıralarda trafik kazası geçirdim Çorlu'da tedavim başarılı sonuç vermeyince Isparta'ya dönmek zorunda kaldım ve tedavimi Isparta'da devam ettirdim.


Ben Isparta'da iken aileme internetin bağlanıp bağlanmadığını sorduğum halde bana bağlanmadığını ve kimsenin gelmediğini ilettiler daha sonrasında beni borç tahsilatı bölümünden arayıp durmaya başladılar her seferinde interneti kullanamadığımı belirttiğim halde ödemezsem yasal süreç başlatmakla tehdit ettiler en sonunda bir arıza kaydı oluşturuldu dediler ki size 48 saat içinde geri dönüş yapılacak fakat herhangi bir dönüş olmadı.


Müşteri hizmetlerini arasam da telefonu açan yok güçlükle ulaştıktan sonra arıza kaydımın reddedildiği söylendi ve müşteri temsilcime ulaşmam gerektiği söylendi yine ve yine müşteri temsilcisine uğraşmak istediğimde bağlanılamıyor bant kaydı dönüyor tuşlama yaptığımda menünün en başına atıyor şu an mağdur haldeyim, üç aydır kullanamadığım ve bağlanmayan internetin faturasını ödemeyi reddediyor ve hakkımı artık Tüketici Hakları mahkemesinde aramayı planlıyorum en kısa zamanda Millenicom temsilcilerinin benimle iletişime geçmesini talep ediyorum.

Nevfel Nevfel 1.414 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi24 Eylül

    Değerli Müşterimiz, sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek için Online İşlemler kanalımız https://www.milleni.com.tr/hesabim/bireysel/kullanici-girisi veya 0539 333 0 333 numaralı Whatsapp Hattımız üzerinden bize bildirmiş olduğunuz şikayetlerinize destek olabiliriz. Bu kanallarımız üzerinden tarafımıza ilettiğiniz tüm talep, şikayet ya da önerileriniz uzman ekiplerimiz tarafından ele alınarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmet sunulacaktır. Talep, sikayet ya da önerilerinizle ilgili henüz kayıt oluşturmadıysanız en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilmemiz için Millenicom online İşlemler veya 0539 333 0 333 numaralı Millenicom Whatsapp Hattı üzerinden kayıt oluşturmanızı, eğer mevcutta bir kaydınız var ise yine aynı kanallar üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Mevcut kayıtlarınız için ekleme ya da değişiklik talebiniz olması durumunda yine bu kanallarımız üzerinden işlem yapabilirsiniz. Millenicom

Ziyaretçi Yorumları