06 Ağustos 2016

Millenicom-Doping Yıllardır İnternet Hız Problemi Düzelmedi

Daha aboneliğimin başında başlayan sorunlar bir türlü bitmedi ve her ay en az birkaç kez tekrarlayan, bir kısa bir uzun süre devam eden internet hızının 1 MB'ın bile altına inmesi yine tekrarladı, bakıyorlar sorun yok, ama; daha sabah bağlandığım internete ne oluyor da dibe vuruyor. Adres aynı, modem aynı, kablolar aynı, her şey aynı, hız-kalite sürekli değişiyor. Bırakın video açmamayı, sayfa açmamayı vb. internet o kadar yavaş ki internet bağlantınız yok diye uyarı çıkıyor, google sayfasını açmak dakikalar alıyor, hız testini yapana kadar canım çıktı, modemi kapatıp açıyorum, hız biraz yükseliyor, birkaç dakika sonra tekrar 1 MB'ın altında, hatta 0,1 MB seviyelerini bile görmediği oluyor.

En kısa sürede ve kalıcı olarak internet hız-kalite problemimi giderin, zaten taahhüdüm falan da kalmadı, hemen kapattırmayı düşünüyorum. Her gün sizin hız, kalite probleminizle ve sizinle mi uğraşacağım.

Emrah 315 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Yaşadığınız teknik sorunun giderilmesi adına yetkili birimlerimize bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde hat değerleriniz kontrol edilerek bilgilendirme yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön