30 Kasım 2015

Millenicom-Doping Yanlış Bilgilendirme Ve Müşteri Memnuniyetsizliği!

2015 Mayıs ayında Millenicom tarafından TTNET den kendi kurumlarına geçiş yapmam durumunda TTNET e herhangi bir fesih bedeli ödemeyeceğimi devletin çıkardığı yeni yasaya göre olmayacağını söylediler. Fazladan telefon faturası ödememek için Millenicom servis sağlayıcısına geçiş yaptırdım. Fakat verdikleri bilgi yanlış olduğundan TTNET e yansıyan bir fesih bedeli varmış. Fesih bedeli ödeyeceğimi bilsem zaten geçiş yaptırmazdım. 1 haftadır kayıt oluşturmama rağmen Millenicom tarafından kimseden dönüş yapılmadı. Hem vatandaşı mağdur ediyorlar müşteri kazanmak için hem de herhangi bir sorunda ilgi alaka göstermiyorlar. Tarafıma yansıtılan borcu karşılamalarını bekliyorum.

Çayan 185 Okunma

Cevaplar

 • Çayan07 Ocak 2016

  Hala bir çözüm getirilmedi. Hep geçiştirme yapılıyor.

 • Çayan22 Aralık 2015

  Mayıs ayında sorumlusu olduğunuz bayiden kapıma kadar gelip Doping ADSL ye geçmem durumunda herhangi bir ceza ücreti ödemeyeceğimi söyleyen çalışanınıza inanıp geçiş yaptırdık size. Fakat kandırılmışız TTNET den karsımıza bir ceza faturası geldi. Şikayetimi bildirdiğimde telefon kayıtlarının dinlendiğini ve şikayetimin olumsuz sonuçlandığını sadece bir SMS ile ilettiniz. Kapıda pazarlama yaparken nasıl telefon kaydı alınmış olabilir. Olayı kapatmak için uydurulmuş bir bahane sadece. Ayrıca böyle önemli bir konuyu sadece bir SMS ile iletiyorsunuz. Bu yazıyı okuyan her kimse bu tür oyunlara gelmesin artık.

 • Çayan01 Aralık 2015

  Millenicom dan yapılan geri dönüşte ses kayıtlarının dinlenip şikayetimin olumsuz sonuçlandığı mesajı SMS ile verildi. Sormak istediğim kapıma gelip yüz yüze verilen bilgilerde hangi ses kaydını dinlemiş olabilirler. İşin içinden sıyrılmak için bir dönüş yapılmıştır. Nasıl bir mantıkla eğer ben ceza ödeyeceksem sözleşmemi bitirip sizin firmanıza geçiş yapayım ben. Hangi ses kaydını dinlediklerini ve belirtilen ses kaydında bana ceza ödeyeceğim söylendi mi? Doping Adsle bayilerine müşteri kazanmaları için yalan söylemeleri mi dikte edildi acaba Millenicom yönetimi tarafından? Sonrasında ise bayinin suçu yanlış bilgi verildi diyip işin içinden çıkmak çok basit.

 • Millenicom Temsilcisi30 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz; Yapılan telefon görüşmemizde tarafınıza detaylı bilgi verilmiştir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön