29 Eylül 2016

Millenicom-Doping Sözlerini Tutmadılar!

Bu firma kapıma gelip bana, zaten memnun olmadığım eski firmadan bunlara geçmem karşılığında o firmaya olan taahhüt süresinin borcunu karşılayacaklarını belirttiler ve zaten memnun olmadığım için uygun görmüştüm, garanti olsun diye de telefonla müşteri taahhütü ödeyeceklerinin teyidi aldım ve sözleşme imzalamıştım ama belli bir süre sonra eski firmanın taahhüt borcu talebiyle karşılaştım ve avukata verildiğimi öğrendim, sonra bu firmayı telefonla aradım ve bana taahhüt borcunuzun sadece küçük bir bedelini karşılayacağız, yanıtını aldım, verilen sözü hatırlatıp şikayette bulundum ve o görüşmelerinin kayıtlarını talep ettim ve şikayetimi gerçekleştirdiklerini belirttiler ama tabii ki, hiç ses çıkmadı. Her aradığımda şikayetimi hızlandırdıklarını belirttiler ama yaklaşık üç aydır hiçbir dönüş olmadı ve bu aralıkta bu rezil firmanın yeni bir fiyaskosunu öğrenmiş oldum.

Gülşeref 159 Okunma

Cevaplar

 • Gülşeref06 Ekim 2016

  İki haftadır internet kapalı ve halen geri dönüş yapılmadı, gerçekten muazzam çalışıyorsunuz!

 • Millenicom Temsilcisi29 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz; Bayi şikayetiniz ile ilgili inceleme başlatılmıştır. Şikayetinizle ilgili inceleme sağlanarak size bilgi iletilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

 • Gülşeref28 Eylül 2016

  Sorunum çözülene ve aboneliğim iptal olana kadar bu firmanın tüm sanal mecralarda işgüzarlığını anlatacağım. İnsanları kandırarak, paralarını yemek, helal yoldan kazanmak yerine haram gelirler elde etmeye çalışan bu firmayı tanıyın lütfen.

 • Gülşeref28 Eylül 2016

  Sabit telefon artı internet olarak aldığım paketim sonra telefonsuz internet olduğunu öğrendim, bir hafta sonra beni arayıp, telefonlu internete geçebileceğimi söylediler ve sade internet paketini iptal edeceklerini belirttiler. Bir ay sonra iki ayrı fatura geldiğini öğrendim, hem sabit telefonlu internet ve sade internet faturası olmak üzere, bununla ilgili de aradığımda yeni bir şikayet oluşturdular ve sorun çözülene kadar herhangi bir ödeme yapmamamı söylediler ama şimdi iki ayrı fatura borcundan dolayı İnterneti kesip faizli borç geldi. Durum böyle, sakın bu doping İnterneti kullanmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön