20 Ekim 2016 #6736075

Millenicom-Doping Nakil Problemi!

24.09.2016 tarihinde yapmış olduğum nakil başvurusu sonrası bugün (20.10.2016) 8. müşteri temsilcisi ile görüştüm. Görüşmem sonrası aldığım cevap "işlemlerinizin en kısa sürede yapılması için işlemi başlatıyorum" oldu.
- ben: 26 gün önce başlatmış olmanız gerekmiyor muydu?
- temsilci: başlattık beyefendi ama yapacak bir şey yok.
-ben: peki yasal bir zorunluluğunuz yok mu?
- temsilci: söyleyemeyiz beyefendi?
-ben: iptal edin o zaman, ben başka bir çözüm bulurum
- temsilci: 400 TL öderseniz edebilirsiniz.


Aklım almıyor nasıl böyle bir konuşma geçebildiğini. İnsanları hem mağdur ediyorsunuz hem de beceremediğiniz bir işlem için para talep ediyorsunuz ve ayrıca müşteri temsilcileriniz dünyadan bir haber. Sanki okuma yazma öğrenmiş olsun yeter dediğiniz insanların önüne konuşma metni koymuşsunuz gibi davranıyorlar.

Tolga 370 Okunma

Cevaplar

  • Tolga24 Ekim 2016

    Genel Müdürünüz Meltem Şahin Hanım'a da konu ilgili mail attım. Cevap verip vermeyeceğini bilemiyorum. Cevaplarını müşteri temsilcilerinizden alamadığım soruları sormak istiyorum: - Hangi kanun veya sözleşme gereği, sizin nakil işlemini geciktirmenizden dolayı 3 ay internetimi dondurmak zorundayım? - Bu 3 ay dondurma zorunluluğunuzu yerine getirmediğimden dolayı nasıl olur da vermediğiniz hizmetin bedelini isteyebilirsiniz? Daha bir çok sorulabilecek soru var fakat sizden ricam öncelikle bu soruları bu sayfa dahilinde cevaplayabilmenizdir.

  • Millenicom Temsilcisi20 Ekim 2016

    Tolga Bey Merhabalar, Yaşanılan gecikmeden dolayı özür dileriz. Az önce telefonda da görüştüğümüz üzere, en kısa süre içerisinde bağlantınızın yapılacağını sizinle paylaştık. Konuyu takip ederek sizi bilgilendireceğiz. Her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 333 0 333 numaramızı arayarak veya [email protected] mail adresimize e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimize iletebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Millenicom Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön