28 Eylül 2015

Millenicom-Doping İnternet Hız Problemi!

Yerli firma olsun paramız dışarı gitmesin diye gittik başvurduk. Neyse gecikmelide olsa interneti bağlayabildik. Daha sonra bağlantı yapıldığı günden bu yana yaklaşık olarak 6-7 ay 1.8 Mbps 'nin üzerinde hıza ulaşamadım.

Çoğu zaman göndermem gereken mailleri 3g açtım telefon ile hallettim işlerimi. Bina içi tesisatta problem var modem sorunlu deyip çağrıyı kapattı. Ancak her çağrıda kendilerine ben geri dönüş yaptım bina içi tesisattan bağımsız olarak direk sizin kabloya modemi bağladım sonuç aynı.

Cisco markasını bilen bilir. Cihazları gerçekten çok pahallı ve kesinlikle sorunsuzdur. Cisco bir adet modeme 700 lira para verdim. Sonuç aynı! Destek modemi diye kibrit kutusu göndermişler birde.

Muhammed 205 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz; Yaşadığınız teknik sorunun giderilmesi adına yetkili birimlerimize bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde hat değerleriniz kontrol ederek tarafınıza bilgilendirme yapacağız. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön