08 Ağustos 2014

Millenicom-Doping İnternet Haksız Kazanç Sağlıyor.

Bir hafta kadar önce uygun fiyatı nedeniyle Millenicom-Doping İnternet'e geçiş yaptım. Ancak bu süre zarfında sürekli olarak internette aşırı yavaşlık ve kopma problemi yaşıyorum. Konu ile alakalı müşteri hizmetleriyle görüşerek 3 gündür arıza kaydı oluşturuldu. Yapılan kontrollerde bana taahhüt edilen bağlantı hızının 16'da 1'i gibi komik bir değer ile bağlandığım tespit edildi.

''Arıza kaydı yapıldı, en kısa sürede bakılacak'' dendi, ancak 3 gündür ne gelen var, ne de giden. Kullanamadığım internetin ay sonunda ücretini eksiksiz tahsil edileceği gerçeği ile yüzyüze kaldım.Hattımın iptalini istedim bu kezde 240 liralık fatura çıkardılar.

Doğan 2.119 Okunma

Cevaplar

 • Doğan18 Ekim 2016

  Nihayet sözleşmem bitti de kurtulabildim. Bu arada firma benim gibi mağdur ettiği vatandaşların ahını alması sebebiyle hak ettiği marka değerine ulaştığını basın yoluyla takip ediyorum. Çok memnun oldum. Son tavsiyem uzak durun, hatta çok çok uzak durun.

 • Doğan01 Kasım 2014

  Bu gün itibariyle 4 aya yakın bir zamandır sorunum devam ediyor ve sorunumun çözümüne yönelik hiç bir şey yapılmış değil. Yazıklar olsun bu çağda hala ''sattım bitti'' mantığı ile çalışan firmalara.

 • Doğan22 Eylül 2014

  Bu gün itibariyle 2 aydır Millenicom-Doping İNTERNET kullanıcısıyım. Ancak ufak problemimiz devam ediyor; İNTERNET yok. Bu süreçte sadece 1 kez Millenicom-Doping internet teknik ekip gönderdi.Bu çok üstün vasıflı ekip hattımda internetin bulunmadığını tesbit ettiler.Bende büyük buluşları için teşekkür ettim. Bir kezde telekomdan bir ekip gelerek ''Abi geç TTNET'e sorun falan kalmaz'' tavsiyelerinde bulundular. Komşularımın tamamı TTNET kullanıyor ve hiç bir problemi yok. Zaten bir problemleri olursa 2 saat içersinde sorunları ile ilgilenilip çözülüyor.Bir saf ben millenicom kullanıyorum ama internetsiz sözleşme benimki galiba :) Yalın millenicom :) Telefon hattı da yok, internette yok. Sadece ay sonu gelen fatura var.Ama hakkını yemeyelim hiç aksatmıyorlar fatura gönderme işini. Sayın Millenicom-Doping İNTERNET çalışanları; sorunumu çözene ve mağduruyetimi giderene dek bu sayfadan bilgilendirmeye devam edeceğim bilgilerinize.

 • Millenicom Temsilcisi25 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz teknik sorunun giderilmesi adına bulunduğunuz adrese teknik destek ekiplerimiz yönlendirilmiştir. Sizinle irtibat kurulacak ve müsait olduğunuz zamanda ekipler bulunduğunuz mahâle geleceklerdir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

 • Doğan24 Ağustos 2014

  Bir hafta daha internet sorunu devam ederek tamamlanmış bulunuyor.Bu hafta da millenicom bir süpriz yapmadı.Hala taahhüt ettiği hiç bir şeyi (fatura dışında) verebilmiş değil.Bu cuma telefonla arayarak "Talebiniz doğrultusunda cumartesi günü tamirat için size özel bir ekip göndereceğiz" dediler. Cevaben "Bu gün gönderin, bir aydır neden göndermediniz, ben her gün müsaitim" dedim. Ancak her zamanki gibi ne gelen var ne giden. Millenicom artık şaşırt beni lütfen. Sorunumu çözene ve mağduruyetimi giderene dek bu sayfadan bilgilendirmeye devam edeceğim.

 • Doğan17 Ağustos 2014

  Bir haftayı daha internet sorunu giderilmeden tamamladım.3 haftadır internetim yok.Apartmanda oturan tüm komşularım başka bir internet sağlayıcı kullanıyor ve hiç birinin internet problemi yok.Zaten bir problemleri olursa 2 saat içersinde sorunları ile ilgilenilip çözülüyor.Bir saf ben millenicom kullanıyorum ama internetsiz sözleşme benimki galiba :) Yalın millenicom :) Telefon hattı da yok, internette yok. Sadece ay sonu gelen fatura var.Ama hakkını yemeyelim hiç aksatmıyorlar fatura gönderme işini. Sayın millenicom; sorunumu çözene ve mağduruyetimi giderene dek bu sayfadan bilgilendirmeye devam edeceğim bilgilerinize.

 • Doğan12 Ağustos 2014

  Evet nihayet 17. günde hattımı kontrol için bir görevli geldi. 10 dakika kadar oyalandıktan sonra ''hattınızda arıza var galiba'' dedi ve gitti. Bu büyük keşfinden dolayı görevliyi yürekten! kutladım. Arıza tabiki halen onarılmış değil ama bu da bir ilerlemedir. En sonunda hattımı onarmasada günler sonra kontrol eden oldu. Bu gün bir sürprizde faturamın gelmesi oldu. Aylık olarak 49.9 lira anlaşma imzaladığım ve bağlanamadığım internet için bu ay tam 69.35 lira fatura gönderen Millenicom-Doping şirketi çalışanlarına sevgilerimi! sunuyorum. Hattım onarılana, kullanamadığım internetin faturası şahsıma iade edilene dek bu sayfadan bilgilendirmeyi sürdüreceğim.

 • Doğan10 Ağustos 2014

  Evet bu gün hattım açılalı 15. gün ve hala internet hız ve kopma problemleri devam ediyor. Hattımı kontrole gelen herhangi bir görevli olmadı. Ancak sorsak ''Çalışmalar devam etmektedir'' cevabını otomatik olarak alırız.

 • Millenicom Temsilcisi08 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, İnternet bağlantınızdaki arıza için çalışmalar devam etmektedir. Çalışmalar tamamlanana kadar modeminizi açık tutmanızı rica ederiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Millenicom Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön