08 Ekim 2014

Millenicom-Doping İnternet Aktivasyon İşlemi Uzadı!

Çok ilginç ve sinir bozucu bir firma. İstedikleri taahhüt süresinin kısa olması sebebiyle tercih etmiştim ama bana internetimin sözleşme imzalanmasını takip eden 5 iş günü içerisinde açılacağını söylemişlerdi. 11. iş günü bitiyor ve artık telefonlarıma bile cevap vermeyen bir çağrı merkezi var. Daha önceki aramalarımda da sadece birbirlerine aktardılar, herhangi bir çözüm bulmadılar. Özetlemek gerekirse aktivasyon işlemim yapılmıyor, o zaman sözleşmeyi geri yollayın iptal edilsin diyorum, yollanmıyor. Çağrı merkezi cevap bile vermiyor.

Murat 407 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Yapılan telefon görüşmemizde, aktivasyon işleminiz ile ilgili tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz devam etmektedir. Aktivasyonunuz tamamlandığında kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir. Bu bilgi sonrasında bağlantı yapabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

  • Murat12 Ekim 2014

    Artık saymayı bıraktım kaçıncı gün olduğunu, ancak beni arayan bile olmadı. Daha önce attıkları üyelik işlemleri başlatılmıştır mesajını bir kez daha attılar hepsi bu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön